.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Aρχή]A dream? Was that really a dream!?..

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[Aρχή]A dream? Was that really a dream!?.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Aρχή]A dream? Was that really a dream!?..   [Aρχή]A dream? Was that really a dream!?.. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουν 02, 2015 8:33 pm

Ένας εύσομος άντρας , πολίτης λογικά με βάση το κλασσικό και απλό ντύσιμο που είχε , ήταν λυπόθυμος κάτω.. Μα το κλάμμα δεν ακουγόταν απο αυτόν.. Πλησίασε 2 βήμματα ο Αζαζελ , κοίταξε δεξιά και αριστερά μήπως είναι παγίδα ωστε να έχει τα νότα του , και ενώ είδε πως δεν ήταν κανείς άλλος εκτός απο αυτούς τους 2 εκεί , πλησίασε παραπάνω.. Έφτασε δίπλα του και παρατήρησε πως το κλάμμα προερχόταν απο την τσέπι στο στήθος του τύπου.. Έσκυψε λοιπόν , έριξε μία ματιά γύρω ξανά , έριξε μια και σε αυτόν , και ενώ είδε πως και πάλι δεν υπήρχε κανένας γύρω εκτός απο αυτούς τους 2 , αποφάσισε να βάλει το χέρι στην τσέπι του να δεί τι όντως το προκαλεί αυτό.. Άφησε το σπαθί απο το δεξί του χέρι και άρπαξε το εσωτερικό της τσέπης.. Ήταν ένα Den Den Mushi..
Σπόιλερ:
Το κοίταξε που έκλαιγε και είπε :
Κοντεύω να τρελαθώ ή βλέπω πάλι αυτά τα όνειρα... Αποφασισμένος λοιπόν το σήκωσε.. Ακούστηκε τότε και ο χαρακτηριστικός ήχος του Den Den , και η χαρακτηρηστηκή απάντηση..
Clutch!..
Moshi Moshi!
Αυτόματο S.O.S. μήνυμα! προς όλους τους κατοίκους του χωριού απο τον Charls : Όι όι!.. Μήν ανησυχείτε προς το παρόν , δεν πρόκειτε να σκωτόσω κανέναν πάλι.. Η μάλλον , θα σκωτόσω , αλλα όχι απο εσάς , τους απλούς θνητούς.. Για να μήν τα πολυλογώ , κυκλοφωρεί ένα τέρας στο νησί το οποίο είναι απειλή για όλους μας!. γνωστός και ώς Azazel D. Drake.. Όποιος τον βρεί και τον φέρει νεκρό ή ζωντανό στο Tin Tower , αποζημειώνεται με μία ευκαιρία αποφυγής θανατικής ποινής για αυτόν και την οικογένιά του.. Επείσης είναι 2 ακόμα κακοποιοί , χειρότεροι να φανταστείτε απο εμένα , Razor και Winduo.. ότι ύποπτο δείτε το σκωτόνετε και το φέρνετε στον πύργο και τύποτα δεν φεύγει απο το νησί εώς τότε!.. Clutch!.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Aρχή]A dream? Was that really a dream!?..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [ΤΕΛΟΣ] Dream of mirrors
» [Αρχη] Dream and Reality
» [Τέλος] Dream! Or Not??[Αλλαγή Παράταξης]
» [τέλος] The strange mountain and the dream
» [AΡΧΗ] Σιωπηλή αδελφότητα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: MYSTERY ISLAND-
Μετάβαση σε: