.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [ΤΕΛΟΣ] Western στην West Blue

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

[ΤΕΛΟΣ] Western στην West Blue - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] Western στην West Blue   [ΤΕΛΟΣ] Western στην West Blue - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 16, 2014 12:19 pm

Όνομα Χαρακτήρα:Μaral Papani
Παράταξη:pirates
Bounty:2.000.000
Story of the month:yes
Φήμη:+5
Beli:11.000
Βαθμολογία:9/10
Παρατηρήσεις:
πολύ καλή ιστορία. ωραίος λόγος, καλό σενάριο, είχε δράση. το μόνο σημείο που μου κακοφάνηκε ήταν το ότι ενώ με το ζόρι μπορούσες να ελέγξεις την ability με τις νυχτερίδες, ήλεγχες τα ζόμπι, πράγμα που το θεωρώ λίγο κάπως αφού αποτελεί πολύ πιο πολύπλοκη τεχνική. ακόμη μου φάνηκε λίγο κουλό οτι τα Blueprints ήταν τόσο exposed σε ένα κουτί ενώ θα έπρεπε να φυλάγονταν πολύ περισσότερο και προφανώς να μην τα έβαζαν με όλα τα άλλα όπλα. απο αυτά τα σημεία έχασες. τέλος κάτι που δεν τον λαμβάνω τόσο υπ' όψιν μου απλά για καθαρά καλύτερη εμφάνιση της ιστορίας σου θα σου πρότεινα να έβαζες τόνους. αυτά καλή συνέχεια και καλή επιτυχία στην ιστορία του μήνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[ΤΕΛΟΣ] Western στην West Blue
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος]Marine Corruption:Ο τελευταίος προορισμός μου στην East blue! (Rage pt1)
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]
» Στην υγεια μας...[Τελος]
» [Τέλος]Πίσω στην αρχή.
» Επιστροφή στην Γραμμή(Τέλος)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: WEST BLUE SEA :: AVALON ISLAND-
Μετάβαση σε: