.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] First Mission

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 10:23 am



Κύριοι χαρακτήρες:



link προηγούμενης http://www.onepiecegr-rpg.com/t6516-topic (Ruluka Island)





Καθόμουν μέσα στο πλοίο μου, μαζί με τον Drake..Aπο την μάχη στο Ruluka με τους αξιωματικούς του captain Greywind, είχε χάσει το αριστερό του χέρι
Πρέπει να μάθω οπωσδήποτε τι ήταν αυτό το Soru που χρησιμοποίησε εναντίων μου...Είναι πολύ μεγάλο όπλο όπως και το shigan...
Έμεινα για λίγο σκεπτικός..
Όμως μπορώ να αποφύγω το shigan..Θα μπορούσα να μετατρέψω το δάχτυλό μου σε κοφτερό πάγο ...
Ναι αλλα σε περίπτωση που σε δέσουν με χειροπέδες kairoseki τι θα κάνεις?
Έχεις ένα δίκιο ...Σε περίπτωση φυλάκισης θα είναι πολύ χρήσιμο
Η πόρτα άνοιξε, και μέσα μπήκε ο Squall...Εκείνος λογικά θα γνώριζε
Τι με ήθελες Ezio?
Κάθισε...Θέλω να συζητήσουμε για κάτι ...
Μήπως ξέρεις τι ήταν αυτό το Soru και το Shigan που χρησιμοποίησε ο Greywind?

Δεν τα έχεις ακουστά?
Όχι...
Λοιπόν, ονομάζονται Rokushiki ...Είναι μερικές τεχνικές που σε ωφελούν αρκετά



Έχει επεξεργασθεί από τον/την DIRK στις Δευ Σεπ 10, 2012 9:27 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 1:37 pm

Αν και δεν γνωρίζω πάρα πολλά, ξέρω πως με αυτές εκπαιδεύουν όσους έχουν βαθμό lieutenant και πάνω
Δηλαδή δεν έχω καμια ελπίδα ακόμα να τα μάθω 53454353
Μάθε πρώτα το φρούτο σου και μετά αυτό
Έχει ένα δίκιο o Drake...Λίγοι άνθρωποι στον κόσμο έχουν αυτές τις υπερδυνάμεις

Εαν καταφέρεις να μάθεις ακόμα και την παραμικρή δύναμη που μπορεί να σου χαρίσει το φρούτο σου, μπορεί να μην χρειαστεί καν να μάθεις rokushiki ...
Τέλος πάντων...Θα δούμε...Squall, σε αφήνω εδώ. Είπα ενώ σηκωνόμουν απ την θέση μου ..Εαν χρειαστείτε κάτι πείτε μου
Που θα πας?
Να επικοινωνήσω με τα κεντρικά σχετικά με την αποστολή , είπα κλείνοντας την πόρτα πίσω μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 2:46 pm

Ενεργοποίησα το den den mushi και άρχισα να καλώ το marineford

Εδω ομάδα 314...
Σε λαμβάνουμε...Ποια είναι η θέση σου
Έχουμε 2 μέρες που φύγαμε απο το Rukuka
Ωραίο...Λοιπόν η αποστολή σας είναι στο Crown island... Μια ομάδα άγνωστων παρανόμων δρα ανεξέλεγκτα στην περιοχή. Πληροφορίες λένε πως στόχο τους έχουν να κλέψουν τους φυσικούς θησαυρούς του νησιού αλλα λέγετε πως δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα ..Πάνε στο νησί και δώσε λύση στο πρόβλημα.
Μάλιστα..Είπα κλείνοντας το ακουστικό

Ωστε η αποστολή μου ήταν στο νησί που έγιναν όλα αυτά που μου έδωσαν την υπεράνθρωπη αυτή δύναμη...Το ευχάριστο ήταν πως ήδη γνώριζα τ γινόταν στο νησί...Το κακό ήταν πως οι μαριν που επιτέθηκαν στο χωριά, σφαγιάστηκαν όλοι, και γι αυτό έπρεπε να ήμασταν προσεκτικοί παρ όλη την δύναμη μου...Δεν είχαμε αναρρώσει ακόμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 2:53 pm

Το πλοίο μας προσάραξε στο μοναδικό μέρος που μπορούσες να αποκαλέσει λιμανι κανεις σε αυτό το μέρος...Τουλάχιστον έτσι ήξερα...
Διέταξα να μην φύγουν ο Squall και η Lightning απ το πλοίο ωστε να προσέχουν τον Drake που ήταν αδιάθετος...Για την ακρίβεια και η Lightning ηταν σε άθλια κατάσταση...ο Squall ήταν αρκετά δυνατός ωστε να αμυνθεί και να τους προστατέψει...Επίσης, και ο Drake ήταν σε κατάσταση να τον βοηθήσει εαν χρειαζόταν αλλα όχι σε κοντινή μάχη...ΜΟνο με καποιο τουφέκι ..
Μαζί με τον ψαράνθρωπο Spawn, αρχίσαμε να περπατάμε παραλιακά ....
Τι ακριβώς πρέπει να κάνουμε Ezio?
Αρχικά πρέπει να μπούμε μέσα στο δάσος...Νομίζω πως ξέρω απο που πρέπει να ξεκινήσουμε το ψάξιμο...Σε αυτό το νησί γίνεται το πανδαιμόνιο..Είναι λημέρι επαναστατών και ληστών ...Πρέπει να είμαστε προσεκτικοί ...
Προχωρήσαμε μερικά μέτρα πιο πέρα με εμένα να προπορεύομαι..έπειτα σταμάτησα..καθώς μια οσμή ήρθε να διαλύσει τις σκέψεις μου..Μια βαρια οσμη ψημένου κρέατος και καμένων κλαδιών πεύκου..Ποιος άλλος θα μπορουσε να βρίσκεται εδώ εκτός απο εμάς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 2:58 pm

Παίρνοντας μια βαθια ανάσα, έκανα έναν κύκλο προσπαθώντας ναεντοπίσω που ήταν η φωτά..Ένα ελαφρύ ρεύμα αέρα ήρθε προς το μέρος μου απο κάποιο σημειο πιο κάτω στον δρόμο, κουβαλώντας ένα καυτό κύμα καπνού.Το άρωμα της τροφής ήταν τοσο έντονο , που άρχισαν να μου τρέχουν τα σάλια..Έκανα νόημα στον spawn ο οποίος βρέθηκε αμέσως δίπλα μου
Το μυρίζεις και εσύ?
Ένευσε καταφατικά..Γυρίσαμε μαζί στον δρόμο και ακολουθήσαμε την οσμή προς τον νότο..Περίπου τριάντα μέτρα πιο πέρα , ο δρόμος έστριβε γύρω απο μια σειρά λεύκες και χανόταν απο τα μάτια μας..Καθώς πλησιάζαμε στην στροφή στα αυτιά μας έφτασαν φωνές, πνιγμένες απο το παχύ στρώμα της πρωινής ομίχλης πάνω απο την κοιλάδα
Φτάνωντας στο τέλος της σειράς με τις λέφκες, επιβράδυνα το βήμα μου και σταμάτησα.΄΄ηταν ανόητο να προσπαθήσω α εφνιδιάσω κάποιους που κκυνηγούσαν.Οστώσο κάτι με ενοχλούσε...όσο πληισίαζα, άκουγα περισσότερες φωνες μέσα στο κεφάλι μου....
Το ακούς αυτό?
Τι θα έπρεπε να ακούω? ρώτησε...Μονο ήχους του δάσους..
Η απάντηση του με παραξένεψε...Γιατί άκουγα μονο εγώ αυτές τις φωνές μέσα στο κεφάλι μου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 3:29 pm

Μήπως φταίει η κούραση?? Η το φρούτο?? Ήτα αρκετά μακρυά η φωτιά και όμως μπορούσα να ακούσω σχεδόν καθαρά τις ομιλίες τους
Περπατώντας λίγα μέτρα πιο πέρα, αντικρίσαμε ένα μεγάλο αριθμό φανών.Ή ομάδα έδειχνε μεγαλύτερη απο οποιαδήποτε οικογένεια η ομάδα κυνηγών..Χωρίς να το πολυσκεφτώ, βγήκα στον δρόμο και γλίστρησα πίσω απο τους χαμηλούς θάμνους που πλαισίωναν τις λεύκες..
Τι κανεις? Ψυθύρισε
Έκανα ένα νόημα για να σωπάσει, έπειτα προχώρησα στα κλεφτά παράλληλα προς τον δρόμο, προσπαθώντας να κάνω όσο το δυνατόν λιγότερη φασαρία με τα βήματα μου
Την στιγμή που έφτασα στο τέλος της στροφής, πάγωσα,,,
Πάνω στο γρασίδι, δίπλα στον δρόμο, είχαν στρατοπεδεύσει αρκετοί .Πενήντα κράνη άστραυταν κάτω απο το πρωινό φως, καθώς οι κάτοχοι τους καταβρόχθιζαν τα πουλερικά που έψηναν στην φωτιά.Παρότι οι άντρες ήταν λασπωμένοι και ταλαιπωρημένοι, απο την πορεία τους, το σύμβολο των επαναστατών
εξακολουθούσε να είναι ορατό πάνω στους κόκκνους χιτώνες τους.Κάτω απο τον χιτόνα τους, φορούσαν δερμάτινες πανοπλίες, βαριές με καρφωμένους επάνω τους ατσάλινους θώρακες- περικνημίδες και περιβραχιόνια



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 3:42 pm

Οι περισσότεροι στρατιώτες είχαν πλατύστωμα ξίφη, αν και πέντε έξι ήταν τοξότες,ενώ άλλοι τόσοι, κρατούσαν πέλεκυς με μακρύστέλεχως και φοβερή όψη
Στριμωγμένες ανάμεσά τους, ήταν δυο απέσιες μαύρες μορφές..Τους αναγνώρισα κατευθείαν...ήταν ελιτ των επαναστατών...Μερικοί άνθρωποι χρήστες zoan φρούτων οι οποίοι δρούσαν σε συνεργασία με τους τοπικου΄ς βασιλείς, , κάνοντας τις βρωμοδουλειές τους...Τους είχα συναντήσει στο ferum, λίγο πριν την δίκη μου

..Έμεινα σιωπηλός...Ferum...
Ξάφνου απ το μυαλό μου ξεπήδησαν οι αναμνήσεις μου, κάνοντας ντομινο ότι μου ειχε συμβεί...Θυμόμουν!! Θυμόμουν τι είχε γίνει
Για που το έβαλες μικρέ? Ακούστηκε μια φωνή απο πίσω μας...
Χωρίς να γυρίσω καν, έβγαλα το ξιφος μου και ετοιμάστηκα για μάχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 3:09 am

Περίμενε την κίνηση μου αυτή...Φάνηκε απο τον τρόπο που κρατούσε το ξίφος του και απέκρουσε το δικό μου...ήταν ένας κοκαλιάρης τύπος, με μαύρα μαλλιά...Υπήρχε μια επιγραφή στην στολή του που έγραφε Heaby
Ο Spawn άρχισε να πυροβολεί προς το μέρος των αντρών με τις πανοπλίες ..Οι κραυγές πόνου τους δεν άργησαν να αντηχήσουν σε όλο το δάσος ...
Στριφογύρισα το κατανα μου με τόσο γρήγορο ρυθμό που αυτό δημιούργησε μια ριπή αέρα, τόσο δυνατή που έκοβε ακόμα και ανθρώπινο δέρμα..Έτσι το χτύπημα του επέφερε ένα μεγάλο διαγώνιο χτύπημα στην κοιλιακή χώρα...
Είχα ξαφνιαστεί που μπορούσα να πραγματοποιήσω μια τόσο δυνατή κίνηση για δεύτερη φορά με τόση ευκολία
Το ρούχο του σε εκείνη την περιοχή σκίστηκε και απο εκεί πετάχτηκε αίμα, όμως εκείνος συνέχισε απτόητος..Αυτό με ξάφνιασε
Τράβηξε το σπαθί του απο το έδαφος, στο οποίο είχε καρφωθεί ωστε να μην πέσει καω και προσπάθησε να μου επιτεθεί με αυτό όμως το απέκρουσα φέρνοντας το σπαθί μου κάθετα μπροστά απο το κεφάλι μου...Με το ελεύθερο χέρι του τράβηξε ένα μικρό μαχαίρι και το έφερε με μεγάλη ταχύτητα προς το μερος μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 3:27 am

Φύσηξα στα μάτια του με όλη μου την δύναμη ...Ένα μικρό κύμα κρύου αέρα πετάχτηκε επάνω του ...Γύρω απ τα μάτια του, άρχισε να σχηματίζεται πάγος και σε λίγα δευτερόλεπτα κάλυψε τα μάτια του .. Λίγο πριν τα χάσει απο κρυοπαγήματα , αφαίρεσε τον πάγο με το μαχαίρι του, δημιουργώντας ταυτόχρονα πληγές ...
Θα μου το πληρώσεις αυτό...Είπε παίρνοντας ένα σοβαρό ύφος ..
Για να δούμε πως, είπα προκαλώντας τον να έρθει προς τα πάνω μου, με μια κίνηση του αριστερού μου χεριού, ενώ με το δεξί κρατούσα το κατανα στον σβέρκο μου ...
Άρχισε να τρέχει προς τα πάνω μου, ενώ η μάχη του spawn συνεχιζόταν...Οι σφαίρες του είχαν τελειώσει, όμως δεν το έβαλε στα πόδια ...Οι αντίπαλοι μας είχαν μειωθεί τουλάχιστον στο μισό, κάτι που σήμαινε πως είχε ξοδέψει μια σφαίρα γαι τον κάθε αντίπαλο
Fishman karate..... Yari!
Ένα μυστηριώδες ''κύμα'' αέρα άρχισε να διαπερνά τους 3 στρατιώτες που του όρμησαν ...Την ίδια στιγμή έχασα την ισορροπία τους..Tο δεξί του πόδι, χτύπισε το κεφάλι του δεξιού άντρα ο οποίος αμέσως βρέθηκε στο έδαφος....Άρπαξε το κράνος του και το κοπάνησε σε έναν επερχόμενο φρουρό, στέλνοντας τον να κάνει 2 σβούρες πριν αντικρίσει το υγρό χωμα απο κοντά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 3:51 am

Έπιασε έναν άλλο απο τον λαιμό, και τον εκσφενδόνισε επάνω σε ένα δέντρο ..Τι απίστευτη δύναμη...ήταν η μόνη μου σκέψη
Έσκυψα στο έδαφος και έπιασα μερικά χλωρά χόρτα.....Ο αντίπαλος μου ήταν λαχανιασμένος και βαριανάσαινε...Τον είχα κουράσει
Aisu Sāberu
Πέταξα τα χόρτα ψηλά και με την ανάσα μου τα πάγωσα, κάνοντας τα κοφτερά και σκληρά....Σήκωσα ψηλά το αριστερό μου χέρι και το τέντωσα προς το μέρος του...Αυτά ακολούθησαν την θέληση μου και καρφώθηκαν στο σώμα του....Τον έριξαν πίσω ...Γύρισα το κεφάλι μου στον spawn...Καθόταν σε έναν πεσμένο κορμό δέντρου και με κοιτούσε...
Τελείωσες κι όλας?
Ναι...απάντησε με μια απρόσμενη σιγουριά...
Κατευθύνθηκα προς το μέρος του ....Κοίταξα πίσω απο τους θάμνους..Και ο 50 είχαν σκοτωθεί, όμως οι elit τους δεν φαινόταν πουθενά...Έπρεπε να ανησυχώ για το οτι εξαφανίστηκαν , η να χαρώ για την δύναμη του spawn?
Λίγο πριν αποχωρήσουμε, πήρε μερικά πυρομαχικά απο τις σκηνές των στρατιωτών...Εαν θυμώνουν καλά, η σπηλιά που είχε καταρρεύσει ήταν λίγο πιο βόρεια απο εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 4:16 am

όπως είχα φανταστεί....Η σπηλιά ήταν στο σημείο που είχα υπολογίσει ...Πάλι καλά που γνώριζα 2-3 πράγματα απο προσανατολισμό
Ο Spawn παραξενεμένος που σταματήσαμε και κοιτούσαμε τα βράχια, ρώτησε
Τι υποτίθεται πως πρέπει να κάνουμε εδώ ?
Εδώ υπήρχε μια σπηλιά...Έγινε μια μάχη και καταστράφηκε..ΤΟ θέμα είναι πως κάποιος χρησιμοποίησε μια έξοδο κινδύνου για να μην τον πιάσω
Αχα....
Σύμφωνα με τις σκέψεις μου , θα υπάρχει κάποια άλλη έξοδος απο εδώ κοντά, η θα συνδέετε με κάποιο σπίτι του χωριού εδώ κοντά ...
Εξετάσαμε κάθε πιθανό βράχο και βραχάκι στην περιοχή , όμως δεν βρήκαμε τίποτα....Απογοητευμένοι αρχίσαμε να περπατάμε προς το χωριό ....
Δεν περίμενα να συμβεί αυτό ... Έπρεπε τουλ...
Τα λόγια μου διακόπηκαν στην μέση... Ο Spawn έπεσε σε μια παγίδα και κατρακύλησε μέσα στην γή....
Το χώμα που υποχώρησε , φανέρωσε κάποιες μυστικές σκάλες...Ο Spawn είχε χάσει τις αισθήσεις του ..Για να μην πάθει τίποτα, δημιούργησα ένα σκληρό κομμάτι πάγου με το οποίο κάλυψα την έξοδο...Έτσι δεν υπήρχε τρόπος να μπει κάποιος απο εκεί και να του κάνει κακό....Άρχισα να περπατώ μέσα στο τούνελ, αποφασισμένος να ανακαλύψω τι κρυβόταν εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 1:16 pm

Ήταν αρκετά σκοτεινή ...Είχε ακανόνιστο σχήμα με ύψος περίπου τριάντα μέτρα και ύφος περίπου είκοσι .. πιο μέσα το μέγεθος του θαλάμου τς σπηλιάς γινόταν διπλάσιο για να καταλήξει αρκετά στο βάθος σ ένα σωρό απο πέτρινες χοντρές πλάκες που κάλυπταν η μια την άλλη, σχηματίζοντας μια μάζα απο ακανόνιστες γωνίες ..Το έδαφος θύμιζε χαλί στρωμένο με αμέτρητες γρατσουνιές..Σαν μυστηριώδεις κλειδαρότρυπες πέντε χαμηλές σήραγγες τρυπούσαν τα πλάγια της σπηλιάς , το ίδιο και ένας θολωτός διάδρομος, τόσο μεγάλος που θα μπορούσε να χωρέσει ένα μικρό πλοίο..Εξέτασα προσεκτικά τις σήραγγες αλλα ήταν κατασκότεινες κι έμοιαζαν άδειες..Παράξενα αλλόκοτα μουρμουρητά αντηχούσαν απο το εσωτερικό της..Τρεχαλητά απο άγνωστα πράγματα μέσα στο σκοτάδι και ο συνεχής ήος νερού που έσταζε συμπλήρωναν την ατμόσφαιρα.
Εκτός απο την χορωδία των ψιθύρων ακουγόταν η σταθερή ανάσα του spawn, ο οποίος είχε συνέλθει ..Υπερβολικά δυνατή στον περιορισμένο αυτό χώρο
Ωστόσο το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό της σπηλιάς ήταν το μείγμα απο οσμές που το διαπότιζαν..Επικρατούσε η μυρωδιά της παγωμένης πέτρας αλλά απο κάτω, διέκρινα υγρασία , μούχλα και κάτι πουλύ χειρότερο..Την απαίσια γλυκερή δυσωδία του σαπισμένου κρέατος


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DIRK στις Κυρ Σεπ 09, 2012 2:15 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 1:23 pm

Πριν αφήσω την θέση μου και αρχίσω να περπατώ πιο μέσα, άκουσα ανάμεσα στα πολλά θροΐσματα που ενοχλούσαν τ αυτιά μου, καμια ντουζίνα ταυτόχρονα ''κλικ'' λες και κάποιος χτυπούσε τον βράχο με μια σειρά σφυριά..Ο Ήχος επαναλήφθηκε μισο δευτερόλεπτο αργότερα..
Κοίταξα προς την κατεύθυνση του θορύβου, το ίδιο και ο Spawn
Μια τεράστια παραμορφωμένη μορφή πτηνού πετάχτηκε απο τον θολωτό διάδρομο..Μάτια μαύρα εξογκωμένα, τεράστια..Ράμφος που έφτανε το μισό μέτρο..Φτερά τεράστια..Κορμός γυμνός , άτριχος ρυτιδιασμένος απο άφθονους μυες
Ο ψαρανθρωπος κλονίστηκε στην προσπάθεια να αποφύγει το τεράστιο πτηνό αλλα μάταια...Το πλάσμα έπεσε με ορμή στο σώμα του , με τόση μανία που μου θύμισε χιονοστιβάδα
Το επόμενο πράγμα που συνέβη δεν το κατάλαβα , γιατί η σύγκρουση με έσπρωξε απότομα πίσω και δεν πρόλαβα καν να ολοκληρώσω την σκέψη μου..Η άδοξη ''πτήση'' μου στα τυφλά τελείωσε οσο απότομα είχε αρχίσει..Κοπάνησα την πλάτη μου πάνω σε κάτι σκληρό και επίπεδο για να πέσω την ίδια ώρα στο έδαφος, χτυπώντας το κεφάλι μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 2:48 pm

Η τελευταία σύγκρουση έδιωξε απο τα πνευμόνια μου και το λιγοστό αέρα που μου είχε απομείνει..Ζαλισμένος έμεινα κουλουριασμένος στο πλάι ασθμαίνοντας προσπαθώντας να ανακτήσω έστω και λίγο τον έλεγχο των αναίσθητων άκρων μου .
Ezio!Φώναξε ο spawn
Η ανησυχία στην φωνή του ήταν το μεγαλύτερο κίνητρο που χρειαζόμουν για να εντείνω τις προσπάθειές μου..Νιώθοντας τη ζωή να επιστρέφει στα άκρα μου άπλωσα το χέρι μου και έπιασα το ξιφος μου το οποίο είχε πέσει δίπλα μου..''Φύτεψα'' το ξίφος σε μια κοντινή σχισμή και στηρίζοντας το βάρος μου σε αυτό, κατάφερα να σταθώ όρθιος...Ταλαντεύτηκα λίγο βλέποντας μπροστά μου να χορεύει ένα σμήνος απο λάμψεις...
Η σύγχυση μου ήταν τόσο μεγάλη που δεν ήξερα που να πρωτοκοιτάξω

Ο Spawn αγκαλιά με αυτό το ''τέρας'' κυλιούνταν στο έδαφος της σπηλιάς, χτυπώντας ο ένας βίαια τον άλλο..
Ο θόρυβος της συμπλοκής ήταν αφάνταστα δυνατός... όμως δεν μπορούσα να επέμβω..Εαν το έκανα, θα μπορούσα να παγώσω και τον spawn μαζί με αυτό το πτηνό... όμως και να το έκανα, έπρεπε να τον παγώσω απο τον λαιμό κα κάτω...Δεν θα έχανα την ευκαιρία να ανακρίνω έναν αξιωματικό της elit των επαναστατών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 2:56 pm

Ένα δεύτερο πτηνό εμφανίστηκε και με ορμή έπεσε επάνω μου ... ..
Το χτύπημα με τάραξε αλλα δεν με εκσφενδόνισε ...Με έριξε κάτω και άρχισε να με χτυπά στο σώμα και στο πρόσωπο ...
Ενώ με χτυπούσε, το σώμα μου έσπαγε σε πάγο και έπεφτε στο έδαφος...Ευτυχώς αυτήν την φορά κατάφερα να πράξω έτσι ωστε να μην δεχτώ ζημιά .
Ξαφνιάστηκε....όλο μου το κεφάλι είχε γίνει κομματάκια, όμως αίμα δεν έβγαινε απο πουθενά....Έκανα σκέτο πάγο το σώμα μου αφήνοντας την θέση μου...Πάγος δημιουργήθηκε ακριβώς πίσω του..Αυτός ο πάγος πήρε την μορφή μου, ως που πλέον μπορούσα να κινηθώ..Τον έπιασα απ τον σβέρκο
Ice Time
Το κορμί του άρχισε να παγώνει , ως που έγινε μια μάζα μέσα στον σκληρό και διάφανο πάγο μου...

Στην άλλη μάχη, ο Spawn είχε πλέον νικήσει .... Ο άλλος όμως ηταν στην ανθρώπινη μορφή του, και νεκρός απο ένα χτύπημα στο πίσω μέρος του κεφαλιού του, σε έναν κοφτερό βράχο ..

Πολύ ωραία....
Ακούστηκε μια φωνή απο το βάθος της σπηλιάς..
Γύρισα το βλέμμα μου , ήταν ένας χοντρός τύπος
Θα ήθελα όμως να δώ πως θα καταφέρετε να νικήσετε εμένα, και τους σωματοφύλακές μου


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 1:48 am

Δεν βλέπω κάτι το ιδιαίτερο, είπα..
Δεν έπρεπε να τα βάλεις μαζί μας μικρέ...Μπορεί να πέρασες απο τον Heaby νωρίτερα , αλλα δεν θα καταφέρεις να νικήσεις και εμένα ...
Και ποιος είσαι του λόγου σου?
Με λένε Hotdod
Ωραίο όνομα ρε μεγάλε
Σπόιλερ:
teme 575675
Με διασκέδασες αρκετά..όμως δεν έχω χρόνο να παίξω μαζί σου ..Οι αξιωματικοί των επαναστατών είναι το κυρίως πιάτο
Δεν νομίζω ...Είμαι πολύ δυνατότερος απο αυτούς ...
Τέντωσα το χέρι μου προς το μέρος του ... Στον αέρα που περιέβαλε το χέρι μου, μάζεψα όλη την υγρασία και την μετέτρεψα σε πάγο ..Ήταν σε σχήμα βελών
Ice block... Partisan
Tα βέλη εκτοξεύτηκαν προς τα πάνω του και καρφώθηκαν στην κοιλιά του με δύναμη, κάνοντας το αίμα του να πεταχτεί και να λερώσει όλη την σπηλιά γύρω του
Οι δυο επαναστάτες κατευθύνθηκαν προς το μέρος του ...
Βοηθήσ...τεμε
Αντι να του προσφέρει το χέρι του, του έδωσε μια γερή κλωτσια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 2:09 am

Πίσω απ τον Spawn ξεπρόβαλαν οι δυο επαναστάτες αφ ότου εξαφανιστήκαν για λίγο απο μπροστά μας...Οι σπηλιές ήταν γεμάτες με μυστικές πόρτες ..
Στα παραμορφωμένα χέρια τους κρατούσαν μακρυά ανοιχτόχρωμα ξίφη φτιαγμένα με κάποιο παλιό καλλιτεχνικό σχέδιο..Μια εβένινη πανοπλία
οι πανοπλίες:

τους περιέβαλε απο την κορυφή μέχρι τα νύχια..Μπορούσες να διακρίνεις ελάχιστο δέρμα το οποιό δεν καλυπτόταν απο τις πανοπλίες ...Πάνω απο τις πανοπλίες φορούσαν μαύρους μανδύες
Προχωρούσαν με εκπληκτική ταχύτητα .Οι κινήσεις τους ήταν απότομες και νευρικές, θυμίζοντας αφάνταστα κινήσεις εντόμων..
Σηκώνοντας το χέρι μου πάνω απ το κεφάλι μου φώναξα..
Ice block... Partisan
Τα νέα παγωμένα βέλη εκτοξεύτηκαν προς τους αντιπάλους μας..Εκείνοι τα παραμέρισαν με ευκολία...Έπεσαν στα βράχια και έσπασαν σε 1000 κομμάτια..Ήξερα πως δεν θα τους σκότωνε όμως έμεινα ικανοποιημένος με τον τρόπο που το έκανα καθώς βρήκα χρόνο να σταθώ δίπλα στον Spawn και να τον βοηθήσω να σταθεί στα πόδια του


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DIRK στις Δευ Σεπ 10, 2012 2:20 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 2:15 am

Σήκωσε το σπαθί του ψηλά και άρχισε να τρέχει προς το μέρος μου με φόρα, ενώ ο αντίστοιχος αντίπαλος του spawn, προς αυτόν . Πήγε να με χτυπήσει με δύναμη, όμως σταύρωσα τα χέρια μου (με τα μαχαίρια μαζί) και απέκρουσα το ξίφος..Τα βλέμματα μας διασταυρώθηκαν ..
-Πως σε λένε μικρέ επαναστάτη ?
-Τι σε ενδιαφέρει?
-Να μην έχω την τιμή να γνωρίζω αυτόν που θα σκοτώσω? τον ρώτησα με ένα χαιρέκακο χαμόγελο σχηματισμένο στο πρόσωπό μου.
Πίεσε το ξίφος του στα μαχαίρια μου, όμως είχα περισσότερη δύναμη απ αυτόν έτσι ούτε καν οπισθοχώρησα.
-Jake..
Τον κλώτσησα με το δεξί μου πόδι στο αριστερό του γόνατο , και τον έκανα να λυγίσει.Ένα δυνατό κρακ ακούστηκα απ την άρθρωσή του....Με το δεξί μου πόδι που ήταν ακόμα στον αέρα, χτύπησα το ξίφος του και το πέταξα λίγα μέτρα πιο μακρυά..Μετά προσγείωσα το πόδι μου στο κεφάλι του, ρίχνοντας τον κάτω
Απενεργοποίησα τους μηχανισμούς τον μαχαιριών και τράβηξα το ξίφος μου με το δεξί μου χέρι...Ο μεταλλικός του ήχος καθώς έβγαινε απ την θήκη του, τάραζε την σιωπή


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 2:23 am

Έβγαλα το σπαθί εντελώς..Ο νεαρός στεκόταν στα γόνατα...Το έσφιξα με δύναμη,,,
-Καμιά τελευταία ευχή μικρέ?
Τα μάτια του καρφώθηκαν στα δικά μου..Μπορούσα να διακρίνω τα νεύρα του στα μάτια του...
Εμφανίζοντας ένα μαχαίρι απ την μπότα του, σηκώθηκε γρήγορα επάνω για να με χτυπήσει...Κάνοντας ένα βήμα προς τα πίσω, απέφυγα την επίθεσή του με ευελιξία...Ο μικρός εκμεταλλεύτηκε αυτή μου την κίνηση και πήγε προς το ξίφος του, το οποίο έπιασε...
Σηκώθηκε με δυσκολία απ το έδαφος, παρ όλα αυτά δεν τον εμπόδισα να το κάνει.ήθελα να παίξω λίγο ακόμα με τον νεαρό ξιφομάχο..
-Βλέπω βαστάς ακόμα...
-Θα,,,Θα δεις τι θα πάθεις...Κανένας δεν με έχει αναγκάσει να φτάσω σε αυτό το σημείο.....Είναι ντροπή για εμένα και το σώμα που εκπροσωπώ ....
-Τι θες να πεις?
Τώρα!! φώναξε...Ποδοβολητά ακούστηκαν απο το πίσω μέρος της σπηλιάς..
Γυρνώντας ασυναίσθητα με το που άκουσα την φωνή του και τους ήχους που υποδήλωναν τρέξιμο, αντίκρισα τέσσερις άντρες να ορμούν προς το μέρος μου με τα ξίφη τους τραβηγμένα..Η ώρα της διασκέδασης είχε αρχίσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 2:37 am

Σήκωσα τα χέρια μου ψηλά ...
Τι στην ευχή κάνεις? ...
-Παραδίνομαι...Νομίζω είναι προφανές
Μην τον πιστεύεται άντρες ....
Εκείνοι προχώρησαν με σιγουριά...Παιδαριώδες λάθος ...
Ice time
Έσκυψα απότομα και ακούμπησα το έδαφος μπροστά μου...Ο παος που άρχισε να βγαίνει α τα χέρια μου, πάγωσε τυος 4 άντρες σε λίγα δευτερόλεπτα ....
Ice punch
Έδωσα μια γροθιά στον πάγο που είχα δημιουργήσει, έχοντας μετατρέψει το δεξί μου χέρι σε παγο ενώ το είχα ενισχύσει ωστε η στρώση να είναι πιο παχιά ..
Ο πάγος που κρατούσε μέσα τους άντρες έσπασε, όπως επίσης και τα σώματά τους σε πολλά μικρά κομμάτια ..Μου άρεσε πολύ η νέα μου δύναμη..Τόσο χρήσιμη...Τόσο καταστροφική και βίαιη
Γύρισα το κεφάλι μου προς τον επαναστάτη...Ήταν σχεδόν τρομαγμένος..Κρατούσε το σπαθί του, και εκείνο πήγαινε πέρα δώθε απο την τρομάρα του...Δεν περίμενα κάτι παραπάνω απο αυτόν..
ήταν ένα μικρό παιδί.Προφανώς δεν ήξερε τι πάει να πει να χάνεις και κυρίως να βρίσκεσαι σε κατάσταση που ο άλλος μπορεί να σε σκοτώσει ανα πάρα στιγμή...Την στιγμή που νιώθεις αδύναμος..όμως αυτή είναι η ζωή, σκεφτόμουν ενώ κατευθυνόμουν προς αυτόν..Έπαιξε και έχασε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 2:44 am


Την πρώτη μου επίθεση με το ξίφος ήταν περισσότερο για να ζυγίσω πόση δύναμη είχε απομείνει στον νεαρό ξιφομάχο....Οτι του είχε πέσει το κράνος όταν τους είχα πετάξει τα βέλη, ήταν μεγάλο πλεονέκτημα για να του ρίχνω την ψυχολογία
Αγκομαχούσε για να αντιταχθεί στην δύναμή μου , παρ όλα αυτά δεν το έβαζε κάτω.
Τα ξίφη μας ενώθηκαν με τον γνωστό μεταλλικό ήχο να ταράζει την σιωπή της νύχτας . ..Πάτησα γερά το πόδι μου κάτω , και το μαχαιράκι του παπουτσιού εμφανίστηκε...Ο μικρός, κοίταξε κάτω για να δει τι προκάλεσε αυτόν τον ήχο..Μόλις το αντίκρισε ξαφνιάστηκε και αποτραβήχτηκε
-Παίζεις βρώμικα..
-Δεν υπάρχει δίκαιο και άδικο απο την στιγμή που κρέμεται η ζωή σου σε μια κλωστή.....
Έφερα το ξίφος μου, κάθετα προς αυτόν, και εκείνος το απέκρουσε με το δικό του...Με το πόδι μου (στο οποίο είχα το μαχαιράκι) τον κλώτσησα στο δεξί πόδι , προκαλώντας του ένα βαθύ τραύμα ...Αποτραβήχτηκε για δεύτερη φορά, πιάνοντας το πληγωμένο πόδι του


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 2:52 am

Χαμογέλασα
-Τι έγινε μικρέ? Ρώτησα καθώς έβλεπα το σκούρο κόκκινο αίμα του να λερώνει όλο και περισσότερο το παντελόνι του...
Με κοίταξε νευριασμένος, αλλα σιωπηλός...Σε μια απελπισμένη προσπάθεια του να σηκωθεί, παραπάτησε χτυπώντας πάνω στον τοίχο..Το σπαθί του , έπεσε με θόρυβο στο έδαφος, ενώ απο το βάθος ακούστηκε ένα δυνατό μπουμπουνητό...Πλησίαζε καταιγίδα, σκέφτηκα ...Ένα σιγανό αεράκι το οποίο μου έφερνε την μυρωδιά του σάπιου κρέατος μέσα απο τις σπηλιές χτύπησε επάνω μου, καθώς περπατούσα προς το μερος του νεαρού ξιφομάχου...
Άπλωσε το χέρι του για να πάρει το ξίφος του, όμως το πάτησα στο έδαφος, σβήνοντας κάθε ελπίδα αποφυγής της μοίρας του.
Έφερα την λεπίδα μου αργά στον λαιμό του...Έσκυψα πάνω απο το κεφάλι του, και του μίλησα
-Όπως σου είπα και πιο νωρίς μικρέ, νικάει πάντα ο δυνατότερος....
Σηκώθηκα και πάλι επάνω, όρθιος...Έφερα το ξίφος μου επάνω απ το κεφάλι μου έτοιμος να του επιφέρω το τελειωτικό χτύπημα....Ήταν η ώρα..
Με φόρα, άρχισα να κατεβάζω το ξίφος ως που το κεφάλι του, έκανε παρέα στην υγρασία του εδάφους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 3:05 am

Η μάχη του spawn είχε ήδη τελειώσει..με ένα δυνατό γρονθοκόπημα, του έσπασε την πανοπλία στο μέρος του στομαχιού...Από εκεί και πέρα δεν ήταν δύσκολο να τον νικήσει ...
Αφήσαμε τους ηττημένους πίσω μας και συνεχίσαμε να προχωράμε προς το εσωτερικό της σκοτεινής σπηλιάς
..Τα τοιχώματα απο κάποια στιγμή και μετά, άρχισαν αν στενεύουν, τόσο που σε κάποια στιγμή νόμιζα πως ήμασταν σε αδιέξοδο ..
όμως η διαδρομή συνεχιζόταν .... Το τούνελ μας έβγαλε σε ένα σκοτεινό μέρος , το οποίο φωτιζόταν μόνο με κεριά ...Υπήρχαν πόρτες παντού ..
Πλησίασα μία...ΤΟ ξύλο είχε φαγωθεί απο κάτω και το πόμολο ήταν σκουριασμένο...
Αφησε το σε εμένα, ακούστηκε η φωνή του spawn
Παραμέρισα αφήνοντας τον να περάσει...Έπιασε την πόρτα απο κάτω και την έσπασε , καθώς την σήκωνε ...Την πέταξε στην άλλη μεριά της σπηλιάς..
Κοιτάξαμε μέσα...Μείναμε άφωνοι με αυτό το απόκοσμο περιεχόμενο του δωματίου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 5:31 am

Μια λίμνη αίματος....Μια κοπέλα με μαύρα μαλλιά μέσα σε αυτήν.Τα χέρια της δεμένα στους τοίχους με αλυσίδες ..Απο τα σημάδια στο σώμα της, κατάλαβα πως είχαν ασελγήσει εις βάρος της..Την πλησίασα....Έβαλα το χέρι μου μπροστά στο στόμα της...Δεν ανέπνεε ...Πρέπει να ήταν νεκρή εδώ και μέρες..
όταν κοίταξα καλύτερα και απο κοντά το σώμα της είδα πως είχε αρχίσει να αποσυντίθεται ...Αηδίασα...Την κάλυψα ολόκληρη με πάγο ...
Στο επόμενο δωμάτιο υπήρχε ένας άντρας σε απελπιστικά άθλια κατάσταση...Τον είχαν βασανίσει αρκετά σύμφωνα με τις πολλαπλές ουλές στο σώμα του και μερικά περίεργα τσιμπήματα απο βελόνες .. Τα μάτια του τα είχαν βγάλει, και είχαν καλύψει το μέρος με ένα μαντίλι, το οποίο ήταν γεμάτο ξεραμένο αίμα
Ποιος είσαι? τι θες? Δεν έχω κάτι άλλο να σας πω, το ορκίζομαι...Είπε με τρομαγμένη φωνή ο άντρας..
Τον πλησίασα και τον ακούμπησα στον ώμο
Είμαι ναυτικός..Μπορώ να σου προσφέρω βοήθεια

Ένα γέλιο απαξίωσης βγήκε απο το στόμα του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 6:53 am

Δεν μπορείς να μου προσφέρεις βοήθεια νεαρέ...Είναι πολύ αργά
Τι εννοείς? γιατί είναι αργά? Τι στο καλό συμβαίνει εδω πέρα ?
Έμεινε σιωπηλός....Δεν άντεχα όμως άλλο...ήθελα εξηγήσεις..Τα νεύρα μου ήταν στο όριό τους...Μάχες, μυστικές οργανώσεις
Τον έπιασα από το φαγωμένο ρούχο του και τον σήκωσα ψηλά
όταν ζητάω απαντήσεις, θέλω να τις λαμβάνω σύντομα...Κατάλαβες?
Μην νευριάζεις νεαρέ..Θα σου τα εξηγήσω όλα....
Τον άφησα..
Πιστεύω πως έχουμε γνωριστεί ξανα εμείς οι δυο...Στο κρεοπωλείο ..Με θυμάσαι ?
Διέταξα τον Spawn να φέρει ένα κερί πιο κοντά .Αντι γι αυτό, έφτιαξε μια αυτοσχέδια δάδα...Το φως της έλουσε τον άντρα..Ήταν εκείνος ο μεγαλόσωμος τύπος που είχα δει λίγες μέρες πριν..Εκείνος που με είχε βοηθήσει με την αγορά..Ήταν άνθρωπος της Cp5
Κάθισα κοντά του ...Πιστεύω πως ο Bart σου εξήγησε το τι γίνεται στο νησί ..
Ναι..όμως είναι νεκρός πλέον
Λογικό...Λοιπόν, σε αυτό εδώ το μέρος φυλάσσονται οι άνθρωποι στους οποίους γίνονται τα πειράματα με το φάρμακο που μας εισάγουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος] First Mission
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος-Αποστολή] Another mission!
» [Τέλος] My first mission as Bounty Hunter
» [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]My first mission...lets rock...
» [ΤΕΛΟΣ]Undercover Mission: Hannah the Journalist (Part 2)
» [Τέλος]Τhe end of my mission: Kill Captain Kuro[Αποστολή]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: