.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] First Mission

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 7:33 am

Όταν λες....
Στο μυαλό μου ήρθαν οι αντίστοιχες σκηνές...Βέβαια...Έχω ξανάρθει εδώ, και μάλιστα όχι σαν επισκέπτης.
Με είχαν φέρει εδώ αφ ότου με είχαν παραλάβει μερικοί μαριν για ''προπόνηση σε μυστική βάση'' όπως την είχαν πει...Δεν είχαν κάτι το περίεργο πάνω τους...Είχαν τα πάντα...Battleship, αξιωματικούς και ναύτες ..Εκεί στηριζόταν όλο τους το κόλπο...Λάδωναν marines γι αυτή ακριβώς την δουλειά
Πρώτα με βασάνισαν όσο δεν πήγαινε, και έπειτα μου χορήγησαν εκείνο το φάρμακο...Είχα ξεχάσει ακόμα και το όνομά μου
Ξανακοίταξα τον άντρα...
Σηκώθηκα και άρχισα να προχωρώ γρήγορα ανάμεσα στους διαδρόμους ...Πόρτα 332, μετα απο λίγο η 345....Λίγο ακόμα ήθελα.....
Έπρεπε να μάθω τι είχε απογίνει εκείνη η κοπέλα που είχαν δίπλα μου...Ήταν η μόνη συντροφιά που είχα, ´ολες αυτές τις μέρες των βασάνων..Έστω και αν μας χώριζε ένας τοίχος, εκείνη ήταν λες και καθόταν δίπλα μου, και με ενθάρρυνε με τα λόγια της
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 8:48 am

Επι τέλους την βρήκα....ήταν η πόρτα 365..Μπορώ να πω οτι τα χέρια μου σχεδόν έτρεμαν ...Ήθελα τόσο πολύ να την δω ...Να της μιλήσω για ακόμα μια φορά...Να είμαι εγώ αυτός που θα της χαρίσει την ελευθερία
Έσπασα την πόρτα....
Έμεινα με ανοιχτό το στόμα ..Μπροστά μου ήταν μια κοπέλα, με ρωζ μαλλιά, αρκετά όμορφη
Σπόιλερ:
Η όψη της, θύμιζε ένα χαρούμενο και καλοσυνάτο κορίτσι
Lu....Lucy ... Είπα με σχεδόν τρεμάμενη φωνή ...
Η κοπέλα γύρισε προς το μέρος μου και με κοίταξε μες τα μάτια ...Με αναγνώριζε ...
Lucy ! είπα και έτρεξα κοντά της...Την αγκάλιασα
Τα δευτερόλεπτα αυτά, μου φάνηκαν αιώνας ...Ένας όμορφος αιώνας ..
Την άφησα , και άρχισα να την κοιτώ
Πως είσαι? σε πείραξαν ?
Άνοιξε το στόμα της, όμως δεν μπορούσε να μιλήσει
Τι συνέβη, αισθάνεσαι καλά?
Κούνησε καταφατικά το κεφάλι της έπειτα έδειχνε τον λαιμό της
Δεν μπορείς να μιλήσεις, σωστά ?
Πάλι κούνησε το κεφάλι της καταφατικά, έπειτα έπεσε στην αγκαλιά μου ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 9:09 am

Ήταν το τελευταίο τους πείραμα...Είπε ο άντρας απο την Cp5...
Τι της έκαναν ?
Την πήραν στο γραφείο του γιατρού, λίγες ώρες πριν μπεις και
Σηκώθηκα επάνω...Στράφηκα προς τον άντρα και τον έπιασα απο τον λαιμό...Τον κόλλησα στην απέναντι πόρτα
ΤΙ ΤΗΣ ΈΚΑΝΑΝ???
Την γροθιά που ετοιμάστηκα να του ρίξω στο πρόσωπο, ευτυχώς την απέτρεψε ο Spawn, πιάνοντας μου το χέρι
Γύρισα και τον κοίταξα με άγριο βλέμμα 97897
Μην το κάνεις...Είσαι εκτός εαυτού
Είχε δίκιο

Λίγη ώρα μετά, βγήκαμε απο την σπηλιά , αφού πρώτα βγάλαμε όλους τους ζωντανούς κρατούμενους ...Ήμασταν σύνολο 7 χωρίς εμένα και τον Spawn...
Θέλω να πάτε κατευθείαν προς το καράβι...
Τι θα γίνει με εσένα?
Έχω μια δουλειά που πρέπει αν διευθετίσω ,είπα γυρνώντας την πλάτη μου στην ομάδα των ανθρώπων..Θα πήγαινα στο χωριό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 9:17 am

Τα φώτα του χωριού λαμπύριζαν εκεί κοντά μου, μέσα στο λυκόφως..Τα σπίτια έριχναν στη γη τους μακρόστενους ίσκιους τους...Εκτός απο αυτο το χωριά δεν υπήρχε τίποτα άλλο σε εαυτήν την κοιλάδα..Ο οικισμός , ήταν απομονωμένος και περιβαλλόταν απο άγρια γη...
Τα σπίτια του χωριού ήταν γερά, χαμηλοτάβανα , φτιαγμένα απο κορμούς δέντρων, μερικά καλυμμένα με αχυροσκεπές, άλλα με πλάκες..
Απο τις καμινάδες ανέβαινε καπνός, γεμίζοντας την ατμόσφαιρα με την μυροδιά του καμένου ξύλου..Τα κτίρια είχαν ευρύχωρες βεράντες οπου μαζεύονταν οι κάτοικοι για να συζητήσουν και να κάνουν τις δουλειές τους.Πότε πότε, φαίνονταν μια λάμψη σε κάποιο παράθυρο απο κανένα κερί ή λάμπα που άναβαν εκείνη τη στιγμή σε κάποιο σπίτι.
Άκουγα άντρες να μιλούν μεγαλόφωνα μέσα στη βραδινή ατμόσφαιρα...
Στάθηκα στην πλατεία του χωριού ...
Με κοιτούσαν όλοι οι πολίτες που είχαν μαζευτεί εκεί ..
Αν δεν εμφανιστεί ο γιατρός που είναι υπεύθυνος για τον βασανισμό μου και άλλων τόσων ανθρώπων, μέσα σε 5 λεπτά..
Τι θα γίνει ? πετάχτηκε μια γυναίκα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 9:44 am

Γυναίκα...Είσαι σίγουρη πως θέλεις να μάθεις ?
Αντι για απάντηση , το μόνο που έλαβα ήταν γέλια και περιπαικτικά σχόλια..
Όμως δεν κουνήθηκα...Μου πέταξαν 2 ντομάτες και άρχισαν να με βρίζουν,,,,Περίμενα ..
Τα όπλα δεν άργησαν να βγουν..Τα κρατούσαν πέντε άντρες οι οποίοι τα έστρεψαν προς τα πάνω μου
Εαν δεν φύγεις, θα σε σκοτώσουμε..
30 δευτερόλεπτα
Σιωπή και αμηχανία
15
Το πλήθος άρχισε να γίνεται όλο και πιο ανήσυχο ..
3
2
1
Έσκυψα και έπιασα το έδαφος με το δεξί μου χέρι ..
Σας έδωσα τον χρόνο όμως δεν βάλατε μυαλό ...
ΠΥΡ!!
ICE AGE
Από το χέρι μου άρχισε να βγαίνει πάγος, ο οποίος κατευθυνόταν προς κάθε δυνατή διεύθυνση..Είχαν παγώσει τα πάντα..Σπίτια, άνθρωποι, τα δέντρα


Λίγα λεπτά αργότερα

Περπατούσα μέσα στο παγωμένο δάσος με κατεύθυνση το πλοίο μου...Έβγαλα το den den mushi...Τα βήματα μου ακούγονταν βαριά σε κάθε βήμα μου στον πάγο ..
Εδώ Ezio Auditore, έχω να σαν αναφέρω πως η αποστολή μου βγήκε εις πέρας...
Τι συνέβει στο νησί τελικά ?
Εκτός του οτι έγινε χειμερινό ?
Τι εννοείς?
Χαμογέλασα
Στείλτε μερικά πλοία μας στο crown.Υπάρχουν πολλοί φυλακισμένοι εδώ..Θα τους βρείτε όλους στο χωριό που είναι στην μέση της παγωμένης κοιλάδας ...Ξεπαγώστε τους, και ανακρίνεται τους..Είναι όλοι επαναστάτες ..Έκανα πειράματα σε ανθρώπους, τους οποίους αυτή την στιγμή φροντίζουν στο πλοίο μου..
Μάλιστα...Θα ενημερώσω την βάση του κοντινότερου νησιού να περάσουν απο εκεί..Συγχαρητήρια Ezio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Heiwajima
Civilian
Civilian
Heiwajima


Posts : 3337
Join date : 30/01/2012
Age : 31
Location : Δεν θες να ξέρεις

[Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] First Mission   [Τέλος] First Mission - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 3:10 pm

Όνομα: Ezio Auditore
Haki Points: -
Player of the Month Points: 9
Beli: 54.000
Bounty/Fame Points: 1.000.000
Παρατηρήσεις: Λίγο στις περιγραφές μου τα χάλασες και έχασες λίγο από εκεί. Επίσης, αν δεν κάνω λάθος είναι η δεύτερη ιστορία σου μετά από όταν έφαγες το φρούτο και όμως το φρούτο σου ξέρεις να το χειρίζεσαι υπερβολικά καλά θα έλεγα και από εκεί έχασες άλλο λίγο. Η σκηνή στο χωριό, που έγραψες προς το τέλος, πάντως ήταν όλα τα λεφτά! afro

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος] First Mission
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος-Αποστολή] Another mission!
» [Τέλος] My first mission as Bounty Hunter
» [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]My first mission...lets rock...
» [ΤΕΛΟΣ]Undercover Mission: Hannah the Journalist (Part 2)
» [Τέλος]Τhe end of my mission: Kill Captain Kuro[Αποστολή]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: