.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] Change Of Plans

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΤρι Απρ 29, 2014 3:46 pm

Όνομα Χαρακτήρα: Vellton D. Soul
Παράταξη: Civilian
Bounty: 3.000.000
Φήμη: 8
Τίτλος Ιστορίας: Change Of Plans
Προηγούμενη Ιστορία(Link): http://www.onepiecegr-rpg.com/t7390-topic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Rikuo στις Τετ Μάης 07, 2014 4:04 am, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 2:54 am

Ήμουν πολύ χαρούμενος οπού είχα στα χέρια μου το φρούτο αλλά αν δεν το φάω γρήγορα τότε μπορεί να γίνει το οτιδήποτε, δεν πρέπει να χάνω άλλο καιρό. Έτσι και εγώ παίρνω το φρούτο, και αμέσως πήγα να το φάω αλλά την στιγμή που πήγα να το βάλω στο στόμα μου ξαφνικά η βάρκα μου χτυπιέται πάνω σε έναν βράχο. Δεν το είχα προσέξει καθόλου, και την στιγμή που χτύπησα τον βράχο τότε το φρούτο μου φεύγει από τα χέρια και πέφτει μέσα στην θάλασσα. Πήγα αμέσως να πάω να το πιάσω αλλά ήταν πολύ αργά επειδή είχε πάει κάτω κάτω στην θάλασσα. Ήμουν χαζός εγώ ο ίδιος, αν το είχα φάει πιο νωρίς τώρα θα είχα δυνάμεις αλλά δεν πειράζει επειδή θα βρω μάλλον κιαλλη ευκαιρία.
Η βάρκα δεν είχα σπάσει η να βγει κανένα κομμάτι από μπροστά και πάλι καλά κιόλας αλλιώς τώρα θα πήγαινα κολυμπώντας. Έκανα λίγο πίσω ώστε να βγω από τον βράχο και έπειτα άρχισα να ξανά κάνω κουπί ελεύθερα προς το επόμενο νησί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 4:44 am

Όσο έκανα κουπί δεν είχα βρει άλλο εμπόδιο μπροστά και καιρός τις τελευταίες μέρες δεν έχει χαλάσει ο καιρός, μάλλον θα φτάσω στο επόμενο νησί κανονικά και δεν θα χρειαστώ να αγοράσω κιαλλη βάρκα. Έκανα ήρεμα κουπί, το πήγαινα χαλαρά. Στο μυαλό μου πολλές φόρες σκεφτόμουν πως θα ήταν αν δεν γινόμουν πειρατής από τώρα ώστε να βρω πρώτα δύναμη, δεν ξέρω τι θα κάνω. Νιώθω πως δεν έχω δύναμη ακόμη για να γίνω πειρατής και μετά να πάω στην χειρότερη θάλασσα οπού ονομάζεται Grand Line. Είναι το όνειρο του κάθε πειρατή η Grand Line αλλά εκεί πέρα σίγουρα θα υπάρχουν κίνδυνοι οπού δεν θα μπορώ καν να σκεφτώ. Σε κάποια στιγμή κοίταξα μια στον ορίζοντα για να δω αν πλησιάζω σε κανένα νησί, προσπαθούσα να δω αλλά μου ήταν λίγο δύσκολο, δεν έβλεπα κάτι. Έκανα λίγο ακόμη κουπί για να δω καλύτερα. Και στα ξαφνικά εμφανίστηκε μια ομίχλη γύρω μου, μέσα σε 5 λεπτά την πέρασα χωρίς πρόβλημα και ύστερα μπροστά μου είδα ένα νησί οπού ήταν κάπως μεγάλο. Φαινόταν κιόλας ότι έχει πληθυσμό και μεγάλο κιόλας, έκανα γρήγορα κουπί προς τα εκεί. Ήθελα πάρα πολύ να πάω εκεί πέρα, ανυπομονώ για κιαλλη περιπέτεια. Η προηγούμενη περιπέτεια μου δεν μου άρεσε και τόσο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 5:06 am

Έκανα πάρα πολύ γρήγορα κουπί επειδή θα πάω σε εκείνο το νησί, δεν ξέρω τι θα κάνω εκεί αλλά θα πάω σε ένα ακόμη νησί οπού δεν ξέρω. Μου αρέσει κιόλας να εξερευνώ μέρη οπού δεν ξέρω και το σημαντικότερο είναι ότι εκεί πέρα στα σίγουρα θα γίνει κάτι μεγάλο, εκτός και αν βαρεθώ. Αν βαρεθώ τότε θα φύγω αμέσως. Επειδή έκανα πολύ γρήγορα κουπί σε 10 λεπτά είχα φτάσει στο λιμάνι του νησιού. Την στιγμή που έφτασα βγήκα από την βάρκα και έδεσα το σκοινί της βάρκας στο πάσσαλο. Ύστερα άρχισα να περπατώ λιγάκι αλλά κάτι δεν πήγαινε καλά, το μέρος αυτό δεν ήταν όπως το έβλεπα από μακριά. Από μακριά φαινόταν σαν πόλη αλλά αυτό εδώ το μέρος φαίνεται σαν ένα μικρό χωριό, δεν ήξερα τι γινόταν και για αυτό το λόγο έπρεπε να ρωτήσω κάποιον να μου πει τι γίνεται.
-Συγγνώμη!!!! Πήγα σε έναν οπού περπάταγε δίπλα μου, εκείνος γύρισε μετά και με ρώτησε τι θέλω.
-Μήπως γίνετε να μου πεις που βρίσκομαι, τώρα ήρθα σε αυτό το νησί αλλά από μακριά φαινόταν πως είχε μια πόλη ήταν κάπως ευγενικός αυτός εδώ ο άνθρωπος και για αυτό το λόγο δεν δίσταξε να μου απαντήσει.
-Α δεν είναι κάτι το σοβαρό, απλά η πόλη είναι πιο μέσα σε αυτό το νησί, εδώ είναι το χωριό του νησιού… αν θες να πας θα είναι κάπως δύσκολο όμως ήθελα να πάω και από εκεί κιόλας αλλά αν είναι δύσκολο τότε μάλλον θα το αφήσω, εκείνος έφυγε αφού μου απάντησε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 5:42 am

Ήμουν κάπως λυπημένος όταν άκουσα ότι είναι δύσκολο να πάω εκεί πέρα και μου φαίνεται ότι δεν θα βρω περιπέτεια. Έτσι όπως περπάταγα τότε γύρισα προς τα πίσω, ήθελα να φύγω από εδώ πέρα, είχα ξενερώσει τελείως. Άρχισα να περπατάω ξανά πηγαίνοντας στην βάρκα μου αλλά καθώς περπάταγα είδα κάτι άνθρωποι να περνάνε από δίπλα μου και μιλούσαν για κάποιο πράγμα.
-Θα κάνουμε επίθεση ε μόνο αυτό είχα ακούσει να λένε, τίποτε άλλο. Αυτό όμως που είπαν μου άνοιξε το ενδιαφέρον κάπως και δεν ήθελα άλλο να φύγω από το νησί. Θα κάτσω να ψάξω τι θέλουν να κάνουν σε αυτό το νησί, άρχισα να τους ακολουθώ. Εκείνοι το είχαν καταλάβει αλλά δεν έλεγαν τίποτα και σε κάποια στιγμή έστριψαν προς ένα στενό, πήγα και εγώ να στρίψω προς τα εκεί ώστε να τους ακούσω. Την στιγμή που έστριψα τότε δεν είδα κανέναν εκεί πέρα, μου ήταν πολύ περίεργο. Φαινόταν σαν να τους είχες καταπιεί η γη. Και έτσι όπως ήμουν με την περίεργα τότε στα ξαφνικά πετάγονται από πάνω κάτι άνθρωποι, πήγαν να μου κάνουν επίθεση αλλά τους απέφυγα. Δεν ήξερα τι γινόταν ακριβώς, το μόνο που ήξερα ήταν ότι μπορεί να είναι εκείνοι οπού ακολουθούσα. Την στιγμή που τους απέφυγα μετά άρχισε να μου μιλάει ο ένας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 6:36 am

-Ποιος είσαι και γιατί μας ακολουθας??? Μου έλεγε, λογικό όμως επειδή δεν είναι σωστό να τους ακολουθώ. Έπρεπε κάτι να τους πω για να μην τα κάνω τα πράγματα χειρότερα.
-Δεν θέλω κάτι απλά άκουσα ότι θα κάνετε επίθεση και για αυτό το λόγο θέλω να μάθω περισσότερα για αυτό που είπατε, σκέφτηκα αν θα σας ακολουθήσω τότε μπορεί να μάθω δεν ξέρω αν θα τους πείσω όμως με αυτό που είπα.
-Να μάθεις τι θέλουμε είπες??? Και γιατί πρέπει να το κάνεις αυτό ε??? Δεν ξέρω αν πρέπει να τους πω την αλήθεια η ψέμα.
-Επειδή θέλω να βρω δύναμη και ακούγεται ενδιαφέρον εκείνη η επίθεση που λέγατε, τίποτε παραπάνω φαίνεται δεν τους έπεισα με αυτό που είπα.
-Με τέτοιους σκοπούς έρχεσαι εδώ πέρα να θες να μάθεις τι σκοπεύουμε να κάνουμε!!!! Είχε βγει έξω από τα ρούχα, πολύ τσαντισμένος είναι.
-Δεν θα κάνουμε επίθεση επειδή παίζουμε ένα παιχνίδι, είμαστε επαναστάτες εμείς και θέλουμε να καταστρέψουμε το βασίλειο που είναι σε αυτό το νησί, αν δεν είναι για αυτό το πράγμα τότε χάσου από τα μάτια πριν σε σκοτώσω μου είπε εκείνος, τα μάτια του ήταν λες και ήθελαν να σκοτώσουν κάποιον και αυτός ήμουν εγώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 7:25 am

Δεν κρατήθηκε άλλο, είχε μάθει όσα ήθελε να ξέρει και δεν τα έβρισκε καθόλου ευχάριστα.  Ήρθε ξανά να μου κάνει επίθεση με το σπαθί του αλλά τον απέφυγα και πάλι, ξανά έκανε όμως κιαλλη επίθεση. Καθώς μου έκανε επιθέσεις του μιλούσα κιόλας.
-Γιατί πρέπει να μου επιτεθείς??? Μπορούμε να το συζητήσουμε εύκολα και ωραία, δεν χρειάζεται βία είπα και τότε σταμάτησε εκείνος να μου κάνει επιθέσεις.
-Να σταματήσουμε λες??? Δεν χρειάζεται βία??? Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά αυτό δεν θα το συζητήσεις με εμάς αλλά με τον αρχηγό μας στην βάση μας οπού θα σε πάμε τα πράγματα γινόντουσαν όλο και πιο καλά, θα πάω στην βάση τους και μπορεί να μάθω πιο εύκολα τι σκαρώνουν.
-Και εγώ αυτό θέλω, να πάω να μιλήσω με τον αρχηγό σας! Του είπα έντονα, εκείνος έδειξε να μην έπαθε τίποτα με αυτό που είπα.
-Ωραία τότε, ακολούθησε με και θα σε οδηγήσω προς την βάση μας… μην του επιτεθείτε άλλο πια, θα τον πάμε στην βάση μας είπε και αμέσως άρχισε να μου δείχνει τον δρόμο για την βάση τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 8:10 am

Έχω ακούσει ιστορίες για επαναστάτες στο χωριό μου αλλά δεν πίστευα ότι υπάρχουν κιόλας, είχα μάθει ότι πριν πολλά χρόνια έκαναν κάτι σημαντικό. Μου φαινόταν κάπως περίεργο όταν έμαθα πως είναι επαναστάτες. Μακάρι να μάθω όσα θέλω όταν φτάσω στην βάση τους.
-Η βάση μας είναι μέσα στο δάσος αυτό δεν μου λέει κάτι αλλά θα το δω αν φτάσω εκεί. Δεν ξέρω πόση ώρα θα μας πάρει, είπε μέσα αλλά μπορεί να είναι πολύ μακριά από εδώ και σίγουρα θα είναι όντως μακριά. Δεν μπόρεσα άλλο, τον ρώτησα αμέσως.
-Πόσο θα πάρει λες??? Θα πάρει πολύ, περίπου στην 1 ώρα, νομίζεις ότι θα κάναμε την βάση κοντά στην πόλη και το χωριό???? Μην είσαι χαζός, αν το κάναμε τότε θα ήμασταν σε μεγάλο πρόβλημα.. ήμαστε περίπου στα 50 άτομα μέσα στην βάση, θα μας είχαν αφανίσει αν ήξεραν που ήμαστε είχε δίκιο αλλά θέλω να ξέρω, δεν χρειάζεται να κάνει έτσι. Ο χρόνος είναι πάρα πολύ, θα βαρεθώ μέχρι να φτάσουμε. Δεν μου είχαν δέσει τα χέρια μου, καλό ήταν αυτό επειδή θα ήμουν εντελώς άβολα.
Έπειτα μετά από 1 ώρα
Πέρασε η μια ώρα και πήγαμε στο μέρος οπού είναι βάση τους, δεν έβλεπα κάτι το σημαντικό. Μόνο κάτι βράχοι και γενικά πράσινο και δέντρα. Ξαφνικά όμως έτσι όπως ψάχνω να βρω την βάση τους, δυο επαναστάτες πήγαν σε έναν τεράστιο βράχο και το μετακίνησαν. Κατάλαβα αμέσως ότι εκεί πέρα είναι η βάση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 9:01 am

Λογικά εκείνος ο βράχος ήταν η είσοδος για την βάση τους, μέσα είχε έναν διάδρομο. Σχεδόν σε όλο τον διάδρομο είχε ράβδους αναμμένους και μπορούσες να δεις, αν δεν τους είχε δεν θα μπορούσες καθόλου. Ύστερα μπήκαμε όλοι μέσα, την στιγμή που πάτησα στη βάση τους άρχισα να αισθάνομαι λίγο άγχος. Δεν ξέρω για πιο λόγο, μάλλον επειδή θα γνωρίσω έναν σημαντικό άνθρωπο.
Προχωρούσαμε για πολύ μέσα στην βάση και σταματήσαμε σε ένα σημείο, εκεί πέρα είχε περίπου στους 40 άντρες και μετά πήγε σε έναν μπροστά αυτός που με έφερε εδώ πέρα.
-Αφεντικό έφερα έναν οπού θέλει να μιλήσει σε εσένα και ξέρει ότι θα κάνουμε, τι θα κάνουμε με εκείνον??? Τον ρώτησε, κατάλαβα ότι εκείνος είναι σημαντικός άνθρωπος.
-Ώστε έτσι ε, για φερτον προς τα μένα είπε και με έφεραν σε εκείνον, όταν με είδε αμέσως άλλαξε ύφος στο πρόσωπο του.
-Εσύ δεν είσαι ένας νεαρός οπού έχει βγάλει ως τώρα 3.000.000 επικήρυξη??? Μικρό αλλά έχω ακούσει από λίγα άτομα ότι έχεις κάποια δύναμη, θα ήθελα να σε έχω στον στρατό μου αν θες και εσύ εγώ ήρθα για αλλά και εκείνος λέει αλλά, αν και αυτό που λέει είναι πειρασμός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 9:36 am

Με είχε τσαντίσει λιγάκι με αυτά που έλεγε, μπορεί να είμαι ακόμη μικρός αλλά με τον καιρό θα γίνω μεγάλος και τότε στο μυαλό μου μπήκε μια ιδέα οπού θα με βοηθήσει να βρω δύναμη. Αν θα μπω μαζί του τότε θα κερδίσω δύναμη αλλά και θα κερδίσω ένα φρούτο του διαβόλου.
-Πολύ καλά αφού θες να μπω, θα μπω τότε αλλά με την προϋπόθεση ότι θα με βάλεις και μένα μέσα στο σχέδιο οπού έχεις φτιάξει με το που άκουσε ένιωσα σαν να έρχεται θυμό από εκείνον αλλά μάλλον ιδέα μου θα είναι.
-Ώστε θες να σε βάλω στο σχέδιο ε??? Θα το κάνω, έξαλλου αυτό θα έκανα αν ερχόσουν και εσύ στον στρατό μου, από τώρα θα είσαι ένας επαναστάτης και θα δουλεύεις για τους επαναστάτες… αν μας προδώσεις ποτέ τότε δεν ξέρω τι θα γίνει… τουλάχιστον από εμάς με τα άτομα που βρίσκονται εδώ μπορεί να μην περάσεις καλά αν κάνεις κάτι τέτοιο δεν φοβόμουν καθόλου με αυτό που είπε και έξαλλου προς το παρών δεν θα προδώσω κανένα. Ο σκοπός μου είναι να γίνω πειρατής και σε κάποια στιγμή θα γίνει αυτό που είπε, να τους προδώσω αλλά δεν σημαίνει ότι μετά θα τους έχω εχθρούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΠαρ Μάης 02, 2014 4:36 am

Είχα πει το ναι και το είχα πει ώστε να πάρω δύναμη πιο πολύ αλλά πως ξέρω ότι εκείνοι δεν θα με προδώσουν στην αρχή πρώτα, δεν είναι τόσο εύκολο να κάνουν ένα μέλος τους έναν οπού μόλις γνώρισαν. Δεν ήταν μόνο αυτό, την στιγμή που τους είχα πρωτογνωρίσει, τους γνώρισα κάπως περίεργα. Τουλάχιστον μόνο περίπου στα 10 μέλη να μην φέρονται καλά απέναντι μου, τα άλλα θα είναι μια χαρά.
-Αφεντικό είσαι σίγουρος ότι αυτό που κάνεις είναι σωστό, μπορεί να είναι στην πραγματικότητα κατάσκοπος η κάτι τέτοιο… είναι πολύ επικίνδυνο του έλεγε, το ήξερα ότι δεν με εμπιστεύεται.
-Μην ανησυχείς, δεν θα κάνει κάτι και να κάνει τότε ξέρεις τι θα γίνει έτσι???  Αν ξέρεις μην ανησυχείς, να φέρεσαι καλά με τον νεαρό…. Συγγνώμη νεαρέ το όνομα σου ποιο είναι, είχα δει την επικήρυξη σου μόνο.
-Με λένε Vellton D. Soul.
-Να φέρεσαι καλά με τον Soul, αυτό είναι διαταγή
του είπε το αφεντικό του.
-Μάλιστα αφεντικό  Zaod!!! Φώναξε εκείνος, φαίνεται είχε μεγάλο σεβασμό για το αφεντικό του. Μετά έρχεται προς τα μένα , με προσπέρνα και μου λέει στο αυτί.
-Να ξέρεις ότι ποτέ δεν θα σε βλέπω έναν από εμάς!!! Ύστερα εκείνος έφυγε και μετά άρχισε να μιλάει το αφεντικό προς όλους μας.
-Λοιπόν ελατέ εδώ πέρα να αρχίσουμε να μιλάμε για το σχέδιο μας είπε και μετά πήγα να ακούσω τι θα γίνει με την επίθεση που έλεγαν. Το όνειρο μου θα το κάνω παύση για μια στιγμή και θα αφοσιωθώ στην δουλειά μου ως επαναστάτης τώρα.


Συνεχιζεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
^Senju
Story Reader
Story Reader
^Senju


Posts : 247
Join date : 16/11/2013
Age : 27
Location : Παντού και πουθενά...

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΔευ Μάης 05, 2014 11:55 am

Όνομα Χαρακτήρα: Vellton D. Soul
Παράταξη: Civilian
Bounty: 3.000.000
Story of the month:
Φήμη: 8
Beli: 2.500
Βαθμολογία: 3/10
Παρατηρήσεις: Πολύ γρήγορη ιστορία. Μερικές φορές δεν καταλάβαινα τι έγραφες διότι βιαζόσουν υπερβολικά στην διατύπωση σου. Δεν χρειάζεται να βιάζεσαι αδερφέ! Το καλό πράγμα αργεί να γίνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://raitonryufansubs.site50.net/
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[Τέλος] Change Of Plans  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Change Of Plans    [Τέλος] Change Of Plans  I_icon_minitimeΤρι Μάης 06, 2014 2:58 pm

Τα βραβεία προστέθηκαν [mor1] 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
[Τέλος] Change Of Plans
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Change of plans[ΤΕΛΟΣ]
» [Τέλος] The change of an era
» [Τέλος]The Change Of A Human part1[Αλλαγή Παράταξης]
»  [Τέλος- Αλλαγή Παράταξης] Marines should change (part 2/2)
» [Τέλος]The Change Of A Human part2[Αλλαγή Παράταξης]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: NORTH BLUE SEA :: LYNEEL-
Μετάβαση σε: