.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Punk Hazard Arc-Death Pirates

Πήγαινε κάτω 
+3
XnX11
SoulGiver
strent
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Evriale
Pirate
Pirate
Evriale


Posts : 1658
Join date : 08/06/2011
Age : 29
Location : Behind you muhahaha

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Μάης 07, 2013 9:18 am

Μερικές φορές οι αντιδράσεις του πληρώματός μου με έκαναν να αναρωτιέμαι εάν ήμουν η μοναδική που ήθελε να αποφεύγει τις μάχες. Μπροστά μας είχαμε έναν από τους 11 supernovas, τον Drake X. Είχα ακούσει πολλά για αυτόν και για το φρούτο του διαβόλου, το οποίο του έδινε την ικανότητα να μεταμορφώνεται σε τυραννόσαυρο. H παρουσία του σε αυτό το νησί ήταν περίεργη αλλά ακόμα πιο περίεργο ήταν το γεγονός ότι δεν είχε κανένα μέλος του πληρώματος μαζί του, επίσης μας είχε ρωτήσει για την τοποθεσία κάποιου "Ceasar". Στην φωνή του μπορούσα να διακρίνω το μίσος και τον θυμό του αλλά δεν ήξερα εάν ήταν για εμάς ή για τον Ceasar, όπως και να είχε έπρεπε να χρησιμοποιήσω τις διπλωματικές μου ικανότητες εάν ήθελα να αποφύγω τη μάχη.

Δυστυχώς δεν ξέρω που είναι ο Ceasar, εγώ και το πλήρωμά μου δεν έχουμε παρά ελάχιστες ώρες από τότε που βρήκαμε το νησί... Μην ανησυχείς δεν έχουμε έρθει εδώ για το κεφάλι σου αλλά για να εξερευνίσουμε το νησί.

Του είπα με γλυκό τόνο ώστε να τον καθησυχάσω. Εάν τον έπαιρνα με το μέρος μου τότε θα ήταν πιο εύκολο να βρούμε τον άνθρωπο που μας έστειλε το μήνυμα και μαζί με αυτόν τον "σαμουράι".

Μα που είναι οι τρόποι μου δεν έχω συστηθεί ακόμα. Ονομάζομαι Vilinna La Feilen. Οι δύο κύριοι πίσω μου είναι μέλη του πληρώματός μου και ονομάζονται Ace D. Portgas και Law Trafagar.

Είπα δείχνοντας τους δύο άνδρες οι οποίοι ψιθύριζαν κάτι ο ένας στον άλλο.

Όπως και εσύ έτσι και εμείς ψάχνουμε να βρούμε ένα συγκεκριμένο άτομο, ίσως να είναι και το ίδιο με αυτόν τον Ceasar. Ξέρω ότι θα ακουστεί λίγο βιαστικό και κάπως αυθόρμητο αλλά θα ήθελα να σου προτείνω μια προσωρινή συμμαχία μέχρι να βρούμε τον Ceasar.

Υπό κανονικές συνθήκες δεν θα πρότεινα μια τόσο βιαστική συμμαχία με ένα άτομο που, ουσιαστικά, δεν γνώριζα αλλά δεν θα ήταν έξυπνο να πολεμήσουμε έναν αντίπαλο σαν τον Drake, γιατί το τελευταίο πράγμα που ήθελα ήταν να τραυματιστεί ένας από εμάς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
el Latino
Revolutionaries
Revolutionaries
el Latino


Posts : 173
Join date : 02/04/2012
Age : 30
Location : Xανια-Ρεθυμνο

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Μάης 07, 2013 3:07 pm

Mετα την προτροπη του strent, σκεφτηκα οτι δεν επρεπε να χανουμε αλλο χρονο και να παρουμε την κατασταση στα χερια μας... Εκλεισα το ματι στον Strent και τον Bee και απο τα δαχτυλα του χεριου μου εμφανιστηκε ρευστος και πηκτος παγος που "γεμισε" τις κλειδαριες της αλυσιδας μου.
Ημουν ελευθερος αλλα επρεπε οχι μονο να αντιμετωπισω τους φουσκωτους αντιπαλους που εστρεφαν κατα πανω μου τα δηλητηριωδη ψεκαστικα, αλλα να ελευθερωσω και τους υπολοιπους.

---Χρειαζομαι λιγο χρονο ειπα και σηκωσα τα χερια μου. Μεσα σε λιγα δευτερολεπτα, ενα μεγαλο τοιχος απο παγο απλωνοταν μπροστα μας, χωριζοντας μας απο τους αντιπαλους.
Αφου ελευθερωσα τους δυο συντροφους μου με τον ιδιο τροπο που λυθηκα εγω, πλησιασα την πρωην Marine, Orahage Zura και την ελυσα. Της εδωσα το χερι για να τη βοηθησω να σηκωθει και ξεσκονισα το μισοσκισμενο της μπλουζακι με τρυφεροτητα.
---Ευχαριστω...ειπε κοιτώντας με στα ματια. Της χαμογελασα αλλα πριν μιλησω εκεινη αλλαξε θεμα:
---Δεν εχω χρονο, πρεπει να βρω τον Drake! ειπε με αποφασιστικοτητα
"Ωστε ειναι ο Drake στο νησι? Ενδιαφερον!" σκεφτηκα. Αυτο που δεν ξεκαθαρισα ομως ηταν το αν τον εψαχνε επειδη ειχαν καποιο ειδος συνεργασιας, ή επειδη ηθελε να τον εκδικηθει για κατι και τον καταδιωκε.
Σιγουρα δεν ειχα χρονο να μαθω καθως ακουσα δυνατους γδουπους στον παγο και αρχισα να προσθετω και αλλες στρωσεις παγου.
---Παιδες εχετε καποια ιδεα για το πως θα ξεφυγουμε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 08, 2013 11:56 am

1η Ομάδα:

Ο Law και ο Ace ήταν έτοιμοι να επιτεθούν.Η αρχηγός τους όμως σκέφτηκε λογικά και ζήτησε από τον xDrake να κάνουν συμμαχία και να πιάσουν τον Ceasar μαζί.Ο ίδιος αποδέχτηκε την πρόταση αυτή και σκοπός του ήταν να πάνε στην αίθουσα C όπου βρισκόταν ο Ceasar.
Μπαίνοντας στην αίθουσα B η οποία ήταν χωρισμένη σε δυο πλευρές οι πειρατές αντίκρισαν πολλές ομάδες ατόμων του Ceasar οπλισμένοι με όπλα δηλητηριώδες αερίου έτοιμοι να τους επιτεθούν.

2η ομάδα:
Οι πειρατές ελευθερώθηκαν και η ex-marine μαζί.Σημάνθηκε συναγερμός και οπλισμένοι στρατιώτες του ceasar εμφανίστηκαν από το πουθενά μαζί και ο Brownbeard.
-Θα τους σκοτώσω τώρα αμέσως Master!Συγνώμη για το λάθος μου!φώναξε δυνατά καθώς έκλεισε το Den Den Mushi ο Brownbeard.
Η Zura έβγαλε το σπαθί της και ζήτησε από τους υπόλοιπους πειρατές να την αφήσουν να σκοτώσει τον Brownbeard γιατί του το χρωστάει,για αυτό που της έκανε πριν.
Ξαφνικά μικρές εκρήξεις άρχισαν να γίνονται στην Αίθουσα Ε προκαλώντας έτσι μεγάλες ζημιές και αφήνοντας τρύπες στο κτίριο.
-ΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!Φώναξε από του πουθενά ένας άγνωστος τον οποίο κυνηγούσε ένα τεράστιο παράξενο πλάσμα.
-Αρχηγέ Brownbeard..δείτε!
-Ωχ! ο Σαμουράι και το slime..!!Δεν έχουμε πολύ χρόνο! ο Master Ceasar έκανε την κίνηση του!Σκοτώστε τους γρήγορα γιατί αλλιώς θα μας σκοτώσει το slime και εμάς!
-Samurai?Αναρωτήθηκαν οι 3 πειρατές.
-Λοιπόν...Zura...πάμε για ένα δεύτερο γύρο? ;)
-SORU!Φώναξε δυνατά η Zura εκνευρισμένη και η μάχη άρχισε για αυτήν.
-Λοιπόν ας τους δώσουμε ένα μάθημα παιδιά και πάμε να βρούμε τους άλλους!
Και η μάχη άρχισε για τον Silver+Strent+Bee Vs Στρατιώτες του Ceasar.




Η μάχη θα γίνει στην ιστορία..κάντε περιγραφές το πως πολεμάτε... ;)
Έρχεται το καλό σε λίγο.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
strent
Civilian
Civilian
strent


Posts : 34
Join date : 13/02/2013

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 08, 2013 1:12 pm

Επιτελους!!!! Καιρος να διασκεδασουμε και λιγο...
Η μαχη ξεκινησε και βρισκομασταν περικυκλωμενοι απο στρατιωτες του Ceasar με μασκες στα προσωπα και φιαλες γεματες με δηλητηριωδες αεριο στις πλατες τους. O αριθμος τους... ασυληπτος στον ανθρωπινο νου. Απλα μοιαζαν ατελειωτοι.
Ετοιμαστειτε για την καταδικη σας!! Απο εδω μεσα δεν θα βγειτε ζωνταοι!!!
Τους φωναξα και ετρεξα καταπανω τους.Το ιδιο ειδα να κανουν ο Silver και ο Bee αλλα σε διαφορετικες κατευθυνσεις.
Ηξερα πως δεν επρενα να τους επιτρεψω να χρησιμοποιησουν αυτο το αεριο εναντιον μας. Κατι τετοιο ισως σημαινε το τελος μας.
ΧΧΜΜΜ μου ηρθε μια ιδεα ειπα απο μεσα μου.
Τρεχοντας με γρηγορες και δυνατες μπουνιες και κλοτσιες καταφερα να σπασω απο αρκετους τις ασφυξιογωνες μασκες τους. Ετσι δεν θα μπορουσαν να χρησιμοποιησουν το αεριο καθως θα επηρεαζε και τους ιδιους. Απο εδω και περα τα πραγματα για μενα ηταν ευκολα. Χρησιμοποιωντας εκρηκτικα βελοι που εστελνα κατα πανω τους καταφερνα να εξουδετερωνω μικρες ομαδες των 10 με 20 ατομων την φορα. Αλλα ηθελα δραση γιαυτο και ριχτηκα στη μαχη σωμα με σωμα! Δοκιμαζα τις ανεπτυγμενες πολεμικες τεχνες που ηξερα πανω στους στρατιωτες του Ceasar. Σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα γυρω στους 500 στρατιωτες ηταν ξαπλωμενοι ανυμποροι να αντιδρασουν μπροστα στα ποδια μου.
Αυτο μπορειτε μονο... Ceasar αυτη ειναι η δυναμη σου?? Απλα αξιολυπητο...
Αυτα ομως συνεβαιναν στην μια πλευρα της αιθουσας,αυτη που ειχα αναλαβει εγω, στις αλλες πλευρες ο Silver και ο Bee εδιναν την δικη τους μαχη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SoulGiver
Moderators
Moderators
SoulGiver


Posts : 876
Join date : 12/08/2011

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 09, 2013 3:38 am

Ωστε στλενει τους στρατιωτες να κανουν τις βρωμοδουλιες του ε?Εξυπνο σαν σχεδιο κακο σαν εκτελεση γιατι στοχευει στην δυναμη της μαζας και οχι στην στρατηγικη.Πως ειναι ομως δυνατον ο Ceasar εως τωρα εχει διεξει δειγματα εξυπναδας πως μπορει να εκανε μια τοσο απροσεχτη κινηση.Αυτα σκεφοτμουνα την ωρα που παλευα με καμια δεκαρια απο τους στρατιωτες του Ceasar περισσοτερο αποφευγοντας τις κινησεις τους και το αεριο παρα προσπαθωντας να τους εξοντοσω ριχνοντας που και που καμια μπουνια .Και τοτε μου ειρθε φυσικα ο Ceasar στοχευε οχι στο να μας πιασουν τα τσιρακια του αλλα στο να μας κουρασει και να εξαντλησουμε τις δυναμεις μας.Μαλιστα αυτο βγαζει νοημα.
-Εξυπνο σχεδιο.. ειπα φωναχτα και τα τσιρακια του Ceasar που βρισκονταν απεναντι μου τα εχασαν για λιγο σταματωντας την επιθεση που πηγαιναν να μου κανουν
-Δεν εχει να κανει με εσας.. τους ειπα καθως επιανα 2 απο αυτους και κοπανουσα τα κεφαλια τους μεταξυ τους τα οποια εκαναν ενα εκωφαντικο ηχο καθως τα κρανια τους εσπαγαν απο την συγκρουση.Ελλα πριν προλαβου να σωριαστουν στο πατωμα προλαβα και εβγαλα την μασκα απο τον εναν απο αυτους και την φορεσα.
-Τωρα οσον αναφορα εσας ειπα καθως σηκωνα το κεφαλι μου και για πρωτη φορα καταλαβαινα ποσο πληθος απο τους αντρες του Ceasar ειχε μαζευτει γυρο μου
-Επειδη δεν εχω πολυ χρονο και δεν θελω να ξοδεψω πολυ δυναμη σε εσας.Θα παρακαλουσα οσοι απο εσας δεν θεωρουν οτι μπορουν να με νικησουν να αποχωρησουν τωρα γιατι τα πραγματα θα γινουν πολυ ασχημα ειπα σε μια προσπαθεια να σπασω το ηθικο τους μην περιμενωντας οντως να αποχωρησει καποιος.Αυτοι ομως τα εχασαν για λιγο πραγμα που μου εδωσε αρκετο χρονο για να βουτηξω κατευθειαν πανω τους και να αρχισω να σπαω κανα λαιμο.Οσο το εκανα αυτο ομως φωναξα με ολοι μου την δυναμοι για να με ακουσουν ολοι οι συντροφοι μου
-Μην σπαταλησετε πολυ ενεργεια σε αυτους δεν αξιζει τον κοπο κρατηστε την για τον Ceasar...Δεν ηξερα αν με ακουσαν παντως εγω ειχα κανει το καθηκον μου να ειδοπειησω τους συντροφους μου.Ελπιζωντας οτι θα με ειχαν πλεον ακουσει μπορεσα πλεον κα ισυγκεντρωθηκα στην μαχη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XnX11
Civilian
Civilian
XnX11


Posts : 99
Join date : 24/04/2013
Age : 26
Location : xanthi

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 09, 2013 6:21 am

επιτελους κάποιος να πολεμήσουμε
τώρα περνάμε ωραία ανοίγω Room
Roooooom
άρχισα να κόβω τους πολεμιστες του ceasar και να τους ενώνω
CEASARRR ΈΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΦΆΛΙ ΣΟΥ SUPERRRRR
ACE θες να δώσουμε εμείς αυτούς και οι άλλη ας συνεχίσουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey Newgate Billys
Civilian
Civilian
Monkey Newgate Billys


Posts : 45
Join date : 23/04/2013
Age : 25
Location : Xanthi

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 09, 2013 1:24 pm

Χμμμμ βλεπω τον Law αρκετα ενθουσιαζμενο...τοσα ατομα και σαν κουφioκεφαλος ορμηξε,σκεφτομε να χοθω στην μαχη για να μην παθει και τιποτα...προσπαθω να κανω τον πλανο επιθεσης
βλεπω 5 ατομα μπροστα και πανο απο 10 να ορμανε πισοπλατα στο Law

Βλακα προσεχε,πισο σου

βλεπω οτι δεν ακουει,ετσι μπενω στην μαχη...βγαζω φλογες στα χερια μου και αρχιζω τα μπουνιδια

Παρε αυτην,και εσυ αυτην....

οχχχ μαζευτικαν πολλα ατομα πρεπει να το χρησιμοποιησω αλλα ειναι ο Law στη μεση

Law Τρεχα σε μενα γρηγορα

ουυυυφ ευτιχος με ακουσε

Κατσε πισω
Dai Enkai:Entei
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Evriale
Pirate
Pirate
Evriale


Posts : 1658
Join date : 08/06/2011
Age : 29
Location : Behind you muhahaha

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 10, 2013 10:54 am

Ήταν φανερό ότι η ομάδα μου δεν χρειαζόταν τη βοήθειά μου για νικήσει τους άνδρες του Ceasar, στο κάτω κάτω τα φρούτα τους χάριζαν απίστευτες καταστροφικές δυνατότητες χωρίς να χρειάζεται να εφαρμόσουν κάποια περίπλοκη στρατηγική. Αποφάσισα λοιπόν να τους αφήσω να ασχοληθούν με τη μάχη ενώ συνέχισα με τον Drake στο επόμενο δωμάτιο.

Ελπίζω μόνο πως δεν θα βρουν τον σωστό δρόμο. Θα ήταν στα αλήθεια απαίσιο εάν έμπαιναν σε διαφορετικό δωμάτιο.

Είπα στον Drake καθώς στρίψαμε δεξιά στην αίθουσα C, όπου σύμφωνα με τον πειρατή βρισκόταν ο Ceasar. Αναριωτιώμουν τι είδους άνθρωπος είναι και εάν θα ήταν πιο ωφέλιμο για το πλήρωμα να συνεργαστούμε μαζί του... όμως αυτό θα το αποφάσιζα αφού τον έβλεπα πρώτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
el Latino
Revolutionaries
Revolutionaries
el Latino


Posts : 173
Join date : 02/04/2012
Age : 30
Location : Xανια-Ρεθυμνο

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 10, 2013 3:29 pm

Eγω ο Strent και ο Bee καταφεραμε να βαλουμε κατω ολους τους αντρες του Ceasar ξοδευοντας κυριως χρονο αλλα και κοπο.
Δεν ειχαμε ομως χρονο για χασιμο αφου επρεπε να βρουμε και τους υπολοιπους συντροφους μας.

Η Orahage Zura τοση ωρα στεκοταν σε μιαν ακρη μην λαμβανοντας μερος στη μαχη.
"Ισως κραταει δυναμεις για μετα" σκεφτηκα και οι δυο πιθανοι αντιπαλοι της ηταν ο Ceasar και ο Drake

Oσο οι αλλοι δυο επαιρναν πισω τα οπλα που τους ειχαν παρει εγω πλησιασα την Zura και την κοιταξα στα ματια
---Λοιπον? Θα ερθεις μαζι μας? ρωτησα δινοντας της το χερι μου
---Δεν γνωριζω τους σκοπους των Death Pirates στο νησι!
---Οι σκοποι μας σιγουρα ειναι αντιθετοι με εκεινους του Ceasar ο οποιος σε εκλεισε εδω μεσα. Αν λοιπον κρινω απο το γεγονος οτι τοσο εσενα μονη σου, οσο και εμας καταφερε να μας βαλει κατω, τοτε σιγουρα πρεπει να ειμαστε μαζι σε αυτο!
Εκεινη μου χαμογελασε και μου εδωσε το χερι της το οποιο στη συνεχεια φιλησα ευγενικα.
Μολις ηρθαν οι αλλοι, κατεθυνθηκαμε προς μια πορτα που απ'εξω ειχε το γραμμα D .
Δημιουργησα ενα κυλινδρο απο παγο, και σε λιγα δευτερολεπτα η πορτα ειχε γινει θρυψαλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2013 8:35 am

1η ομάδα:
-Χαχαχαχα! Είστε απίστευτοι! Μπράβο Μπράβο! Από ότι βλέπω X Drake έφερες και τους νέους φασαριόζους της παρέας!
-Ceasar... 575675 Που είναι η Zura?!!!Ο Εκνευρισμός του X Drake ήταν φανερό καθώς έψαχνε την πρώην Marine και νυν συντρόφισσα του πληρώματος του!
-χαχαχα...μην ανησυχείς...είναι στα χέρια του Brownbeard και καλοπερνάει..!!
-Θα σε σκοτώσω!φώναξε δυνατά ο X Drake καθώς ετοιμαζόταν να του επιτεθεί μέχρι που...
-X Drake!Ηρέμησε!φώναξε η Vilinna προσπαθώντας να τον σταματήσει από το να κάνει κάτι χαζό.-Ceasar είμαι η Vilinna..καπετάνιος των Death Pirates,και ήρθαμε εδώ για να βρούμε έναν Samurai που σκότωνε κάποιους πολί...
-Samurai....ναι σκότωσε πολλούς δικούς μου ο άτιμος για αυτό και τώρα στην προσπάθεια του να ξεφύγει απλά το μικρό μου Slime...θα τον φάει ζωντανό.
-Slime?σκέφτηκε η Vilinna από μέσα της.-ώστε αυτούς που έσφαξε ήταν δικοί σου έτσι? και γιατί αυτό?
-Πολύ απλά έμαθε ότι φτιάχνω φρούτα του διαβόλου και στάλθηκε σαν κατάσκοπος από κάποιον αντίπαλο του αφεντικού μου...ξέρω ξέρω..έχετε πολλές ερωτήσεις αλλά χιχιιχι τι θα λέγατε να συνεργαστείτε μαζί μου και να βγάλετε τα λεφτά και την δύναμη που ποτέ δεν θα φανταζόσασταν?!!
-Πως τολμάς?!!!! Ο X Drake ήταν έτοιμος να χάσει τον έλεγχο ξανά έπειτα από αυτή την πρόταση που έκανε ο Ceasar στην Vilinna και στο πλήρωμα της....το θέμα είναι όμως το τι θα διαλέξει...να συνεργαστεί ή να πολεμήσει τον Ceasar?


Συζητήστε το στο Spam House Και αποφασίστε!Την τελική απόφαση θα την πάρει η καπετάνισσα σας!


2η ομάδα:

Σπάσατε την πόρτα και εκεί ανακαλύψατε ένα άλλο δωμάτιο στο οποίο περιείχε κάτι γιγάντια μωρά και μια γυναίκα με φτερά αγγέλου.
-Master....φτάσανε...
-Αν δεν αποδεχτεί την πρόταση μας η καπετάνισσα τους...σκότωσες τους όλους!!
-Με μεγάλη μου χαρά....

Αφότου αποφασίσετε,κάνει πόστ η Evriale! [mor90]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
Evriale
Pirate
Pirate
Evriale


Posts : 1658
Join date : 08/06/2011
Age : 29
Location : Behind you muhahaha

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 15, 2013 11:46 am

Εάν όλα όσα έλεγε ο Ceasar ήταν αλήθεια τότε ήταν υπερβολικά δυνατός. Κοίταξα για λίγο τον Drake, είχε κάνει τόσο δρόμο για να τον σταματήσει και σαν να μην έφτανε αυτό ένας σαμουράι επίσης προσπαθούσε να τον καταστρέψει. Φαίνεται ότι είχε αρχίσει να πανικοβάλεται γιατί ήξερα ότι παρά τη δύναμή του το πλήρωμά μου δεν ήταν ιδιαίτερα γνωστό όμως εάν είχα έστω και ελάχιστη από τη δύναμη του τότε θα μπορούσα να μας μετατρέψω στο ισχυρότερο πλήρωμα του κόσμου. Από την άλλη πως ήταν δυνατόν να εμπιστευτώ έναν άνδρα σαν τον Ceasar. Tότε ένα διαβολικό σχέδιο μου ήρθε στο μυαλό.

Drake, επίθεση!

Χωρίς να το σκεφτεί ούτε λεπτό ο Drake μεταμορφώθηκε σε δεινόσαυρο και όρμησε εναντίον του. Ενώ εγώ έμεινα πίσω δημιουργώντας μια σφαίρα από σαπούνι την οποία και μετά εξαπέλησα, ο στόχος μου όμως δεν ήταν ο Ceasae αλλά ο άνδρας που μου είχε γυρίσει την πλάτη θεωρόντας πως ήμουν με το μέρος του. Ο Drake δεν καταφέρε να αποφύγει την επίθεσή μου.

Μην το πάρεις προσωπικά, απλά μπίσνες κάνουμε.

Είπα καθώς η επίθεσή μου είχε αρχίζει να "καθαρίζει" τη δύναμη του Drake, ο οποίος πήρε την κανονική του μόρφη. Δεν είπε τίποτα αλλά μόνο από το βλέμμα του κατάλαβα ότι δεν θα με συγχωρούσε ποτέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 15, 2013 2:19 pm

Όλα γύρισαν μπούμερανγκ για τον X Drake γιατί εκεί που απέκτησε συντρόφους για να πολεμήσει τον Ceasar,προδόθηκε και τώρα απέκτησε και άλλους αντιπάλους!
-Δεν το περίμενα αυτό...
-Πειρατές είμαστε γλυκέ μου..έτσι είναι τα πράγματα..κοιτάμε το συμφέρον μας... :)
-Αφού αυτό αποφάσισε η καπετάνισσα μας Law,εννοείται πως πρέπει να την ακολουθήσουμε...σωστά? 191
-Σωστά....και ο Law ετοίμασε το σπαθί του έτοιμος να επιτεθεί σε όποιον βρει μπροστά του.
-χαχαχαχα αυτά είναιι!! Vergo δες! νέα άτομα στην παρέα μας.. 186 Ο Ceasar δεν μπορούσε να κρύψει την χαρά του καθώς έβλεπε όλα να γυρίζουν προς το συμφέρον του όμως...που είναι ο Vergo? Έψαχνε παντού έναν από τους συντρόφους του ο οποίος δεν ήταν δίπλα του..
-Vilinna La Feilen....Θα πεθάνεις.....
Η Vilinna ξαφνιασμένη γύρισε το κεφάλι της προς την μεριά που άκουσε την φωνή και μπροστά της εμφανίστηκε με μεγάλη ταχύτητα από το πουθενά ένας άγνωστος ο οποίος είχε σκοπό να την εκτελέσει εκείνη την στιγμή..
-Ώπα ώπα....νομίζεις ότι έχεις το δικαίωμα να αγγίξεις την καπετάνισσα μας..
-Law!Φώναξε χαρούμενη η Vilinna.
-Fire Punch!και με μια δυνατή μπουνιά ο Ace κοπάνησε τον άγνωστο στα μούτρα στέλνοντας τον μακριά.
-VERGO!Τι κάνεις εκεί?!!φώναξε έντρομος ο Ceasar καθώς ανακάλυψε ότι ο Vergo ήταν αυτός που ήθελε να σκοτώσει την Vilinna.
Ο Vergo σηκώνεται έπειτα από το χτύπημα που δέχτηκε..-Απλά του χρωστάω μια χάρη....
O Ceasar παρότι νευριασμένος,σκέφτηκε ότι η μάχη θα έχει ενδιαφέρον...


Vilinna Vs X Drake
Law+Ace Vs Vergo



2η ομάδα:

Τελικά αποδέχτηκε την πρόταση μας...άστους να ζήσουν αλλά πιάσε την Urahage Zura και φέρτην μου!
-Όπως μπορείτε να δείτε γλυκά μου αγόρια....η όμορφη σας καπετάνισσα αποδέχτηκε την προσφορά του Master Ceasar για συνεργασία...οπότε το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να παραδώσετε σε μένα την Zura να την πάω στον Master...
-Η καπετάνισσα μας είναι τρελή.....
-χαχαχ ισχύει...
-Το θέμα είναι ότι και εμείς όμως είμαστε τρελοί...
-Ο Drake που είναι? φώναξε έντρομη η Zura προς την Monet.
-Ο Drake θα πεθάνει από τα χέρια της καπετάνισσας τους...όπως και εσύ σε λίγο..
-ΤΙ?!Γύρισε νευριασμένη η Zura προς του 3 πειρατές..προδότες πειρατές!!!!!Soru!!Raining Slash!! η Zura πληγωμένη και εκνευρισμένοι επιτέθηκε στους 3 πειρατές με τους ίδιους πολύ απλά να αποφεύγουν την επίθεση βροχής με μεγάλη ευκολία.
-Δικιά μου....φώναξε ο Silver καθώς κατάλαβε ότι με τις γυναίκες δεν βγάζεις άκρη...

Silver Vs Zura

-Σας είπα ότι θα την πάω στον Master Ceasar!
-Δεν μας ρώτησες όμως....
Η Monet ξαφνιάστηκε καθώς άκουσε πίσω της μια φωνή...

Strent Vs Monet


Τα γιγάντια μωρά είχαν πανικοβληθεί μέσα στα μεγάλα κελιά που ήτανε και παρακολουθούσαν έντρομα αυτά που γινόταν...παντού μάχες...

-Παιδιά κάντε αυτό που σας είπα!φώναξε δυνατά η Zura καθώς πολεμούσε με τον Silver.

-Τα παιδιά βγάλανε από μια κρυμμένη κρυψώνα κάτι τεράστιες καραμελίτσες που τους είχε πει η Zura να φάνε με αντάλλαγμα την σωτηρία τους..

-Ώστε αυτό τους είχες πει να κάνουν?!!!φώναξε τρομαγμένη η Monet καθώς ποτέ δεν έμαθε τι είχε πει η Zura στα παιδιά αφότου την πιάσανε.

Τα μωρά φάγανε τις καραμέλες τους,και σιγά σιγά άρχισαν να γίνονται ακόμη ποιο μεγάλα και χωρίς να δείχνουν ο εαυτός τους.Ξαφνικά νευριασμένα άρχιζαν να βαράνε τα πάντα γύρω τους χωρίς να ξέρουν τι είναι αυτό και γιατί το κάνουν..

-Έτοιμο το πλάνο.... [mor005]

-Τα κακόμοιρα τα παιδιά....θα είναι ότι χειρότερο για αυτά....τώρα που θα τα σταματήσω εγώ...Ο Killer Bee βγάζοντας τα όπλα του φανερά σοβαρός ήταν έτοιμος να σταματήσει τα παιδιά από το να χάνουν τον έλεγχο τους...


Killer Bee Vs 3 Babies





Αύριο θα ετοιμαστούν τα πόστ μάχης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
el Latino
Revolutionaries
Revolutionaries
el Latino


Posts : 173
Join date : 02/04/2012
Age : 30
Location : Xανια-Ρεθυμνο

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 08, 2013 3:29 pm

H μαχη μου με την Zura ηταν εξαιρετικα δυσκολη. δεν ηταν τυχαιο που η κοπελα ηταν πρωην υψηλοβαθμη Marine και πλεον ανηκε στο πληρωμα ενος απο τους πιο ενεργους πειρατες : του Drake!
Παρα το γεγονος οτι ειχα ενα φρουτο του διαβολου και μαλιστα Logia δυσκολευτηκα να την βαλω κατω και να καταφερω να της δεσω τα χερια με ενα σχοινι.
Εκεινη εβγαζε μερικες ομορφες κραυγες και μουγκρητα ενω εγω πλεον την οδηγουσα κρατώντας τα δεμενα χερια της.
Απ'οτι ειδα γυρω μου οι υπολοιποι δεν ειχαν τελειωσει τις μαχες τους οποτε αποφασισα να ξεκινησω χωρις εκεινους να φτασω εκει οπου οπως φαινοταν ειχαν μαζευτει η Villina ο Ceasar και ο Drake.
Πριν εγκαταλειψω την αιθουσα φροντισα να φωναξω:
---Σε περιπτωση που δεν το καταλαβατε,εγω αποφασιζω απο εδω και περα την τυχη αυτης της δεσποινιδος...
Συνεχισα να προχωραω ωθωντας την με την βια αλλα και κλεινοντας της πονηρα το ματι λεγοντας αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 09, 2013 7:10 am

Η Zura φοβήθηκε βλέποντας τον Seto να της κλείνει το μάτι καθώς σκεφτόταν τι άλλο μπορεί να περάσει έπειτα από αυτά που πέρασε με τον Brownbeard.
Οι μάχες φτάσανε προς το τέλος τους,οι Death Pirates απέδειξαν ότι κανείς δεν πρέπει να τους υποτιμάει,παίρνοντας και μια πολύ καλή γεύση από το τι μπορεί να συναντήσουν στην διαδρομή τους στο New World.
-Απίστευτοι!Μπράβο!φώναζε χαρούμενος ο Ceasar καθώς έβλεπε το πόσο δυνατοί θα είναι οι νέοι του συνεργάτες.
<<Τελικά είναι όντως όπως λένε οι φήμες!δυνατοί πειρατές,οι οποίοι μαζί δεν χάνουν καμία μάχη...!!και αυτή η καπετάνισσα τους...απίστευτη θέληση και πολύ πονηρή στην μάχη...πρέπει να τους προσέχω!!>>σκεφτόταν ο Ceasar από μέσα του.
Η Κούραση από τις μάχες ήταν εμφανής σε όλους,όλοι τους είχαν την σκέψη τους στο να μην χάσουν την μάχη τους και απογοητεύσουν την καπετάνισσα τους η οποία τους έχει προσφέρει πολλά και τους έχει στηρίξει σε όλα τους τα προβλήματα.

-Ουφ!Δύσκολη μάχη...είπε ο Ace καθώς έβλεπε τον Vergo στο πάτωμα.
-Καπετάνισσα αυτός ο Ceasar πολύ μιλάει και με εκνευρίζει.
Ο Law είχε κουραστεί από την μάχη και γενικά από όλη αυτή την ιστορία με τον Ceasar και εκνευριζόταν καθώς τον έβλεπε να μιλάει μόνος του και να γελάει σαν χαζοχαρούμενο.

-τσ...θα του σπάσω το κεφάλι καπετάνισσα!
-ήρεμα...όλα θα γίνουν..!είπε η Vilinna καθώς έκανε κόμπο το κομμένο μέρος της μπλούζας της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
strent
Civilian
Civilian
strent


Posts : 34
Join date : 13/02/2013

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουν 11, 2013 1:32 pm

Επιτελους τους νικησαμε... Ειχε αρχισει να με κουραζει ολη αυτη η φασαρια
Ακουσα την καπετανισσα και μου φανηκε πως παρολο που αρχικα ειχε συμφωνησει με τον ceasar για συμαχια ο χλευασμος που ειχε η φωνη της ελεγε αλλα. Ισως να τον ηθελε με το μερος μας μεχρι να τελειωσουμε με τους αλλους και να τον πλακωναμε μετα μονο που θα ηταν και ευκολοτερο. Οτι και να εκανε το σιγουρο ηταν πως θα την στηριζαμε.
Bee τι λες να σταματησεις να ταλαιπωρεις την κοπελα..?? Μπορει να ειναι εχθρος αλλα νομιζω τραβηξε αρκετα μεχρι τωρα...
Συντροφοι τωρα που ξαναενωθηκαμε πρεπει να αποφασισουμε τι θα κανουμε απο εδω και περα...

Τους ειπα και στην ουσια περιμενα απο την καπετανισσα να αποφασισει ποια θα ειναι η επομενη περιπετεια μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SoulGiver
Moderators
Moderators
SoulGiver


Posts : 876
Join date : 12/08/2011

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουν 12, 2013 4:39 am

Ηταν μια δυσκολη μαχη.Οχι γιατι ο αντιπαλος ηταν δυνατος αλλα περισσοτερο γιατι δεν ειχε καποιο σχεδιο στην ουσια ηταν απλα 3 μωρα τα οποια ειχαν γινει τεραστια κα ιαπολαμβαναν να καταστρεφουν πραγματα.Συνηθως προσπαθω να μπω στο μυαλο των αντιπαλων μου αλλα με αντιπαλο αυτα τα μωρα αυτο ηταν αδυνατον.Επισης δεν ηθελα να τους κανω καποιο σοβαρο χτυπημα γιατι οπως ειπα και πριν ηταν απλως μωρα.Ετσι σκεφτηκα ενα σχεδιο για να τα νικησω.Σκαρφαλωσα πανω τους και ετσι οπως εκαναν για να με χτυπησουν χτυπουσαν τον εαυτο τους και μετα το ενα το αλλο με αποτελεσμα μετα παο λιγο να εχουν πεσει και τα τραι μωρα νοκ ουτ..Αφου καταφερα να τα κερδισω και εκατσα λιγο να ξεκουραστω γιατι δεν συνηθιζα να ανεβαινω σε τεραστια μωρα.Επειτα κοιταξα τρυγιρω μου να δω πως πηγαιναν οι αλλες μαχες και μοιπος χρειαζονταν καποιος βοηθεια αλλα απο οτι φαινοταν ολες οι αλλες μαχες ειχαν τελειωσει ημουν ο τελευταιος χωρις να το εχω καταλαβει αφου ολο αυτο δεν μου φανηκε να κρατησε πανω απο 5 λεπτα αλλα σητ νπραγματικοτητα ειχε διαρκεσει 1,30 ωρα..
-Παει η πιθανοτητα να γινω ηρωας. ειπα κα ιαρχισα να κατευθηνομαι προς τους υπολοιπους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουν 18, 2013 7:02 am

Επειδή είμαστες προς το τέλος και οι Xnx kai Newgate δεν έχουν δώσει σημεία ζωής δίνω την σειρά στην Evriale και έπειτα παίρνω σειρά εγώ κλείνοντας και επίσημα το πρώτο ολοκληρωμένο Αρκ στο φόρουμ.

Εκτός αν η καπετάνισσα σας αποφασίσει να ρίξει και τον Ceasar!tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
Evriale
Pirate
Pirate
Evriale


Posts : 1658
Join date : 08/06/2011
Age : 29
Location : Behind you muhahaha

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 22, 2013 5:30 am

Όλοι οι αντίπαλοί μας είχαν ηττηθεί και το πλήρωμά μου είχε αποδείξει για ακόμα μια φορά ότι ήταν ένα από τα σημαντικότερα του κόσμου. Η συνεργασία μας με τον Caesar θα μας έδινε τα εφόδια και την πολεμική δύναμη για να κατακτήσουμε τη θάλασσα του νέου κόσμου. Δεν ήμουν όμως διατεθειμένη να μοιραστώ το θρόνο με τον Ceasar, ήδη στο μυαλό μου είχα αρχίσει να σκέφτομαι τους τρόπους με τους οποίους θα μπορούσα να τον εξοντώσω. Φυσικά αυτό θα γινόταν μια άλλη μέρα όταν εγώ και το πλήρωμά μου θα βρισκόμασταν σε καλύτερη ψυχολογική και σωματική κατάσταση. 

 Γύρισα το βλέμμα μου έτσι ώστε να συναντήσει του Ceasar και ύστερα χαμογέλασα. Δεν φαινόταν να καταλαβαίνει τι σχεδίαζα να κάνω και αυτό με ενθουσίαζε ακόμα περισσότερο. Θα ήθελα πολύ να δω το πρόσωπό του όταν θα τον μαχαίρωνα πισώπλατα όμως αυτό....αυτό είναι μια άλλη ιστορία που θα την διηγηθώ μια άλλη φορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Punk Hazard Arc-Death Pirates   Punk Hazard Arc-Death Pirates - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 29, 2013 1:01 pm

Όλες οι μάχες φτάσανε στο τέλος του!Έπειτα από όλη αυτή την περιπέτεια των Death Pirates στο να σώσουν τους αγνώστους που ζήτησαν τυχαία βοήθεια μέσω του Den Den Mushi οι πειρατές του "θανάτου" καταλήξανε σε μια άγνωστη και παράξενη περιπέτεια,με άλλο πλήρωμα-ανθρώπους με στολή-τεράστια μωρά-έναν άκυρο σαμουράι ο οποίος πέθανε τελικά-παράξενες εγκαταστάσεις-πειράματα και έναν τρελό επιστήμονα που στο τέλος φτιάξανε και μια δυνατή συμμαχία μαζί του!
Ήταν μια δυνατή αρχή για τους πειρατές καθώς πήρανε μια πρώτη γεύση στο τι εστί New World και καταλάβανε το τι θα αντιμετωπίσουν στην συνέχεια της πορείας τους για το πολύτιμο One Piece που όλοι οι πειρατές κυνηγούν.
Η συνεργασία τους με τον Ceasar θα τους αποφέρει πολύ χρυσό καθώς η συμφωνία που έγινε μεταξύ τους ήταν να φέρουν "πειραματόζωα" στον Ceasar με αντάλλαγμα πολύ χρυσό!
-Χμμμ...Δεν μας χαλάει καθόλου είπε η Vilinna.
Ο Samurai δεν κατάλαβε κανείς από που εμφανίστηκε,τι απέγινε,και γενικά ποιος ήταν αφήνοντας έτσι ένα άλυτο μυστήριο.
-Δεν με ενδιαφέρει! Φώναξε ο Law απαντώντας στον Ace για το ποιος ήταν ο Samurai.

Όλοι τους ετοιμάστηκαν για την συνέχεια του ταξιδιού πηγαίνοντας και πάλι στο μέρος στο οποίο ζουν καθημερινά τη ζωή τους...το πλοίο τους συνεχίζοντας έτσι την τρελή τους περιπέτεια προς το πολύτιμο θησαυρό που όλοι οι πειρατές αναζητούν....το One Piece..

-Ο Roronoa που είναι?



Υ.Γ Κάπου βαθιά βαθιά σε ένα μικρό δωμάτιο στο πλοίο δυο άτομα βρισκόντουσαν μέσα στην σκιά.
Το ένα από τα δυο άτομα βρισκόταν ημίγυμνο πάνω σε ένα ξύλινο κρεβάτι,δεμένο στα πόδια και στα χέρια και με ένα σκοινί να κλείνει το στόμα ώστε να μην ακούγεται...
-Λοιπόν...Zura...ήρθε η ώρα να χρησιμοποιήσω το μαστίγιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
Punk Hazard Arc-Death Pirates
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Punk Hazard Arc-Δηλώστε συμμετοχή!
» Red Hair Pirates Vs. Blackbeard Pirates
» Death Note
» I will bite you to death[Τέλος]
» Alucard and my death [ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: Οne Piece Αρχική :: Punk Hazard ARC :: Death Pirates-
Μετάβαση σε: