.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Akeeel
Pirate
Pirate
Akeeel


Posts : 327
Join date : 23/08/2014
Age : 28

[ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων.   [ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 28, 2015 2:12 am

Οι Ειρηνοδίκες τους έπιασαν από τους ώμους και τους οδήγησαν στους στύλους εκεί τους πέρασαν άλλο ένα ζευγάρι χειροπέδες που τυλίχτηκε γύρω από τον στύλο.Μία δυνατή φωνή ακούστηκε στην Αρένα.Ταυτόχρονα ο Uriel ξανάρχισε να μιλά ψιθυριστά "Δεν χρειάζεται να απολογείσαι.Από τότε που μας έπιασαν οι δουλέμποροι,οι γονείς μου ονειρεύονταν μονάχα ένα πράγμα.Να είμαστε ξανά ελεύθεροι κάποια στιγμή.Χάρις σε εσένα το όνειρο αυτό έγινε πραγματικότητα.Σε ευχαριστώ για όλα." .Ο Maral ήταν έτοιμος να βάλει τα κλάματα αλλά συγκρατήθηκε.Ενώ η φωνή μιλούσε οι Ειρηνοδίκες που τους συνόδευσαν στην Αρένα ήρθαν και έκοψαν τις ρόμπες του Maral και του Uriel εκθέτοντας τις πλάτες τους.Ο Maral αγνοούσε την φωνή αλλά είχε μάθει απ'τους καθηγητές του τι έλεγε.Ανέλυε στον λαό τι είχαν κάνει οι εγκληματίες για να αξίζουν την τιμωρία τους.Από τις ενθουσιασμένες φωνές του όχλου στις κερκίδες o Maral κατάλαβε πως οι Ειρηνοδίκες είχαν ξετυλίξει τα μαστίγια τους.Μόλις η φωνή σταμάτησε να μιλά τύμπανα άρχισαν να ακούγονται και τότε τα μαστίγια ακούστηκαν να σφυρίζουν στον αέρα.Ο ήχος που έκαναν καθως έπεφταν πάνω στην σάρκα των εγκληματιών ήταν ανατριχιαστικός.Ο Maral έσφιξε τα δόντια.Δεν θα ούρλιαζε.Το μαστίγιο του έκαιγε το δέρμα.Το κοινό μετρούσε την κάθε βουρδουλιά φωνάζοντας.Στις πέντε ο Maral ένιωσε το καυτό αίμα να ποτίζει την πλάτη του.Στις δέκα τα πόδια του έτρεμαν και τα δόντια του κόντευαν να σπάσουν από την πίεση.Στις δεκαπέντε απ'τα μάτια του κυλούσαν δάκρυα αλλά και πάλι δεν είχε ουρλιάξει.Στις είκοσι έχασε τις αισθήσεις του για τρίτη φορά σε μία εβδομάδα.

Μία φωνή ακούστηκε καθώς τα μάτια του πετάρισαν "Καπετάνιε.Oi Καπετάνιε." .Τα μάτια του άνοιξαν και είδε γύρω του το πλήρωμα να τον κοιτάζει με προσμονή.Ο Maral σηκώθηκε απ'το κρεβάτι του απότομα.Το πίσω μέρος του κεφαλιού του τον πονούσε απίστευτα.Το πλήρωμα του τον κοίταζε χαμογελαστό.Ο Knab χαμογέλασε με τα σάπια,γέρικα δόντια του και ανακοίνωσε "Εντάξει παιδιά είναι καλά.Ειδοποιήστε και τον Rouga." .Oι άντρες του άρχισαν να φωνάζουν και να πανηγυρίζουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akeeel
Pirate
Pirate
Akeeel


Posts : 327
Join date : 23/08/2014
Age : 28

[ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων.   [ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 28, 2015 2:20 am

Ο Logen τον πλησίασε και τον έπιασε από τον ώμο "Oi Captain,ανησυχήσαμε.Χτύπησες το κεφάλι σου αρκετά άσχημα.Ο Knab φοβόταν ότι θα κατέληγες σαν τον Urouge." .Οι ελάχιστοι nakama που είχαν μείνει γύρω του και δεν είχαν επιστρέψει στις δουλειές τους γέλασαν μ'αυτό το αστείο.Μόνο ο Urouge δεν γέλασε καθώς κοίταζε με το αριστερό μισό του προσώπου του τους υπόλοιπους.Το άλλο μισό το είχε χάσει από μία πιστολιά στο κεφάλι στο Holger Island.O Maral ανατρίχιασε στην ιδέα.Η Valantya είπε "Άστον να κάτσει λίγο ακόμα.Ήταν γερό χτύπημα." .Ο Maral έκανε μία αρνητική χειρονομία και ρώτησε "Για πόσο κοιμόμουν?" .Η Joy ήταν αυτή που απάντησε αυτή την φορά κοιτώντας πρώτα το ρολόι της "Έξι ώρες και σαράντα-εφτά λεπτά περίπου.Αλλά μην ανησυχείς Καπετάνιε.Εμείς και οι Rouga Pirates περάσαμε με ασφάλεια το Reverse Mountain.O Uriel διάλεξε ένα απ'τα μονοπάτια.Στεναχωριέμαι μόνο που έχασες το θέαμα." .Οι υπόλοιποι ένευσαν θετικά.Ο Maral έψαξε την τσέπη του και βρήκε το πακέτο με τα τσιγάρα του.Έφερε ένα στο στόμα του και ανακοίνωσε "Δεν πειράζει αυτό.Εφόσον είμαστε όλοι καλά εγώ δεν έχω θέμα.Άλλωστε,κάτι μου λέει ότι υπερθεάματα πρόκειται να δω πολλά στην Grand Line.Στο κάτω κάτω,το ταξίδι μας μόλις άρχισε."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων.   [ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2015 4:45 pm

Όνομα Χαρακτήρα:Akeeel
Παράταξη:Πειρατής
Bounty:+2.000.000
Story of the month:ναι
Φήμη:5
Beli: 26.000
Βαθμολογία:10/10
Παρατηρήσεις: Πολύ καλή ιστορία!Η Ανάλυση σου και οι περιγραφές σου γίνονται όλο και καλύτερες!
Σε βλέπω ετοιμοπόλεμο για Grand Line :3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
[ΤΕΛΟΣ] [ΠΑΡΕΛΘΟΝ] Η κατάλυση των Αλυσίδων.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχή-Παρελθόν] A feeling deep inside [Τέλος-Παρελθόν]
» [Τελος-παρελθον] Ενα παρελθον διχως μελλον η μηπως οχι?
» Το παρελθόν μου και το πως έγινα Marine [Τέλος-Παρελθόν]
» [Αρχή-Παρελθόν]"Who am I?"[Τέλος-Παρελθόν]
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: RED LINE :: REVERSE MOUNTAIN-
Μετάβαση σε: